Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki milyen előnyt lát abban,...

Ki milyen előnyt lát abban, ha az ember rendelkezik smart kártya (smartchip) íróval?

Figyelt kérdés

Főleg potenciális anyagi előnyre gondolok.

És Mo.-n ho lehet kapni emberi áron?


2010. máj. 18. 16:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem mindenki 89%-os de az embernek az az illúziója támad, hogy egy ember írta a válaszokat, mert igaz, hogy nincs belőlük sok de nem tartottam különösebben valószínűnek ezt az egybeesést ám mindenki tévedhet.


Nem vagyok benne biztos, mindenki tudja, hogy mit kérdeztem, pláne hogy nem tudom, hogy infós vagy és 28, vagy vagy egy 15-ös szakközepes kiscsaj aki a mekdóban hallott életében először és utoljára smart kártyáról és véletlen a szex szerelem párkapcsolat rovatból idetévedt.


Ne adj Isten, ha tévednék és én magam hasaltam el valami technikai részleten csúnyán akkor elnézést, de tudtommal VAN a diákban smart chip

[link]

Amennyire én tudom direkt kontaktust igénylő és programozható, teszem azt volt olyan hiú ábránd ahol a fénymásoló gépek az erre töltöthető egységekből működtek volna, fősulin. Lehet, hogy ez nem smartchip, de akkor nincs rá jobb szavam és én kevertem össze. (amúgy akkor fogalmi zavarban élek és miez?:)


Potenciális anyagi előny ebben az esetbe akár az is, habár nem én vagyok az apeh szeme fénye, hogy ingyen fénymásolhatok, ha töltök rá magamnak -

(tudom nem egyszerű folyamat de elvileg lehetséges, esetleg a chipen végzett direkt fizikai beavatkozással is rá lehet segíteni láttam már épp olyan videót)

-pláne ha féláron fénymásolok másnak.


Igen nem szép dolog az ilyen.

De nem érdekel, vannak ebben az országban ennél sokkal de sokkal csúnyább dolgok is, nehogy már én legyek a #1közellenség.

Valamint ismerem a "de ha mindenki ezt csinálná..." mentalitást is, na az sem érdekel különösebben.

Továbbá az a válasz se érdekel, hogy csináld csak te maffiózó, remélem majd egy szép nap a sitten ébredsz 2 homokos indián közt.

Ezekből annyi van már, hogy nem győzik a kérdezők őket lehúzni a WC-n :(


DE! nem feltétlenül ilyen dolgokra gondoltam, ÁM érdekel MINDEN lehetőség a kérdéssel kapcsolatban akár privben is.


A smárt kártya ilyetén nem különösebb komperatív előny ahogy te az "Ellenben:" részben írod, de ezt szerintem te is tudod jól. Másrészt ha az ember tejet akar nem kell megvenni a komplett Alföldet, pláne ha nincs pénze rá.


Szívesen küldenék milka csokit, hiszen kitartó válaszoló vagy, de az az összeg ami a postaktsg, meg a csoki ára lenne már pont nem ér annyit, majd megkérdezem más fórumon is.


Köszi! És ezt nem lezárásnak szánom, ha úgy van várom a további észrevételeket.


Valami olaszt tudnék amúgy rendelni eléggé megnyerő áron 10-20-50-100 nyerskártyával, de a postaköltség miatt elgondolkodik az ember.

2010. jún. 22. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!