Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen laptopot ajánlani?

Tudnátok ilyen laptopot ajánlani?

Figyelt kérdés

Két fő kritérium van:

- mai viszonylatban is erős legyen, komolyabb számítási/szimulációs feladatokat kellene végeznem vele - az asztali gépemben egy i5-2500k típusú Intel processzor van, ennek a szintjét meg kellene ütnie

- régebbi operációs rendszereket is tudjanak rajta rendesen futni, főleg Windows 98, XP és Windows 7


Az elmúlt két évben megjelentek közül amiket néztem egyet sem láttam, aminél teljesült volna a 2. kritériumom. Van egyáltalán ilyen?



2017. jún. 15. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Max emulálhatod a98 at. Xpt is. A win7 még ok, de lehetnek driver gondok.

Erős kell? Asus rog széria teteje megüti azt a hitvány i5ös procid. De az alja is

2017. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"régebbi operációs rendszereket is tudjanak rajta rendesen futni"


ezt most hogy érted, és minek kellene?


Amit vennék egyébként:


Asus vagy Dell, ezek közül, de ezekhez ha újat veszel már jár a windows 10.

2017. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ez az, Asus-nak vagy 10 laptopját is megnéztem, már Windows 7-et sem támogatják.

Van egy pár program, ami a munkámhoz kell. Legtöbb még elfut Win7-en, de van ami már azon sem. Emiatt írtam azt.


Az Asus ROG szériáját még nem is került a látóterembe. De akkor megnézem, hogy milyenek vannak.


3. kritérium, ami kimaradt: az ára. A jelenlegi 2500k-s gépem (4GB RAM, Nvidia 9800GT GPU) megfelel a munkámhoz, ezt kompletten 70 ezerért vettem. Azt tudom, hogy ilyen áron nem fogok tudni ilyen teljesítményű processzorral szerelt laptopot venni, de 180-200 ezer Forint felé nem szeretnék menni. Remélem ennyiből már csak lehet venni valamit.

2017. jún. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!