Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen MacBookot érdemes most...

Milyen MacBookot érdemes most venni?

Figyelt kérdés
Egyetemista élethez kellene majd reméljük, és 450ezer már nagyon-nagyon a felső határ annak, aminek ráköltenék, inkább jóval olcsóbbat vennék.

2017. jún. 17. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
És milyen egyetemista ? Baromira nem mindegy, hogy informatikus vagy anglisztikás. Magyarországon kell is ennyi pénz rá. Az egyik legnagyobb áfa országa. Dehát erre van igénye az ostoba népnek. Sok más országban megfizethető áron van Macbook, nem luxus termék. Egyébként a Macbook Air-t ajánlom és nagyobb tárhellyel, nem a 128 gb.
2017. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állatorvosi :) Tudom, hogy külföldről jóval olcsóbb lenne, de nem vagyok bátor, hogy ilyen nagy összegben onnan rendeljek. Emellett 0% THM keretében szeretném majd beszerezni, amit nem hiszem, hogy külföldről lehetséges lenne.
2017. jún. 17. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

2017 es macbook air.

Ez olyan 300 körül lesz majd ha média markt stb felveszi a kínálatba a régebbi típus helyet.(ugye annyi változott , hogy 1.6 rol 1.9 ghz-s lett a proci)

Nem ajánlom , hogy nagyobb Ssd-t kérj bele mert nagyon drága. Inkább egy külső meghajtó.


Sajnos itt csak drágább lett (500k) de a macbook pro 13 touchbar nélküli most a legjobb választás. Ha esetleg nyáron az USA ban jársz akkor vegyél egyet :D mert annyiba kerül mint itt egy air.

2017. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én viszont ajánlom a nagyobb meghajtót. Nem a filmek miatt, hanem mert a belakott rendszer, frissítések szűkösen férnek el idővel 128 gb tárhelyen.
2017. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!