Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomat amikor megnyomom...

A laptopomat amikor megnyomom a bekapcsgombját világít a lámpa hogy be van kapcsolva aztán elkezd pörögni a ventilátor ahogy csak tud de se kép se hang. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 19:58
 1/7 anonim válasza:
0%
Zárlatos esetleg.nem öntötted le vizzel vagy ilyesmi?
2017. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem
2017. ápr. 10. 20:15
 3/7 anonim válasza:
0%
Előző vagyok,rosszat montam,valószinű hogy kiment eggy biztosíték a képernyőben.meg tudod állapítani házilag úgy hogy bekapcsolod a gépet,leoltod a lámpát a szobában,és rávilágítasz zseblámpával a monitorra és nagyonhalványan látnod kellene a dolgokat.Ha nem lácc semmit oltsd fel a lámpát és úgy világíts rá a monitorra
2017. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most már annyit csinál hogy megnyomom a gombot 1 másodpercig se világít aztán kialszik és semmi
2017. ápr. 10. 20:25
 5/7 anonim válasza:

Lehetséges hogy kicsúszott a helyéről a RAM. Az szokott olyat produkálni, hogy csak világít. Olyankor azt érzékeli a gép hogy nincs benne és egyszerűen nem tud elindulni. Meg kéne igazítani a RAMot/RAMokat.

De most hogy mondod, hogy azonnal kikapcsol az eléggé alaplap gyanús nekem..

Konkrétan milyen laptopról van szó amúgy?

2017. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Asus k52jt
2017. ápr. 10. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki az akkut!!!, utána vedd ki a RAM-okat, majd tedd vissza, utána az akkut, és indítsd el.
2017. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!