Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos van egy nivida geforce...

Nos van egy nivida geforce gts 8800 512mb-videokartyám nos be tettem a gépembe és össze raktam minden ahogy kellet be kapcsoltam nem adott fel képett de a ventilátor forgott de kép sehol sem akkor hol a gond?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Biosban állítsd be, hogy ne az alaplapi videókártyát használja, hanem a pci-re csatlakoztatottat.
2017. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy amit az első írt vagy nem raktad rá a 6 pines táp kábelt vagy nem elég hozzá a tápod .
2017. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet.

Nem jól csatlakozol a monitorra. Ha kell átalakító, azzal kellene. Ha esetleg régebbi kábel, akkor nem jó már.

A monitor beállításon ha lehet úgy állítsd, amilyen jel(analóg, vagy digitális)jön a vga-ból.

Memória is csinál ilyent, ha már nem tökéletes egyes modul.

A biosba ha netán le van tiltva, akkor engedélyezd. Az integráltat nem kell, ha elromlik vagy kiveszed ami benne van, nem tud működni a rendszer.

2017. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nos a biosban is szét néztem meg az alap lapi kártyát is le kapcsoltam minden meg próbáltam be tettem a kártyát gépembe be kapcsoltam de képett nem adott fel kezdem gyanitani hogy nem kompatiblis gépemvel vagy nem tudom hol a gond :(
2017. febr. 9. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt tanácsoltam, hogy az alaplapit ne tiltsd le, a rendszer azzal működik(nem a betehető vga-val).

Vidd el vagy szólj egy hozzáértőnek.

2017. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké rendbe köszönöm a segitséget
2017. febr. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!