Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook vagy iPad? Szerintetek...

Macbook vagy iPad? Szerintetek melyik praktikusabb es miert?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MacBook, ha laptop kell, a tablet csak egy nagy kijelző, max akkor praktikusabb a csak nézni szeretsz dolgokat de azt mobil eszközön. Utóbbihoz nem lehet egeret csatlakoztatni ezert nem váltja ki a laptopot,míg előbbin ugyanúgy tudsz nézni bármit.
2017. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Captain Logic ***** válasza:
100%
Macbook. Könnyen hordozható (mint az iPad), kicsi és könnyű (mint az iPad), drága (mint az iPad), gyors (mint az iPad) DE! iOS vs Mac OS szempontból szerintem a Mac jobb választás.
2017. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ipad olcsobb, konnyebb cipelni, fekve hasznalni. Macbook sokkal idealisabb ha pl prezentaciot kell csinalnod, vagy hasonlo geppel megoldhato dolgokat. Filmletoltes, vagas ilyenekre gondolok.
2017. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy iPad nem tud kiválltani egy laptopot és ezt személyes tapasztalatból mondom. Viszont ha neked csak netezni kell és maximum alap szintű munkát végzel rajta (e-mail, word, stb) akkor talán elég az iPad is, bár így rengeteg mindenben korlátozva leszel.


Nekem van mindkettő, de az iPadet nagyon ritkán használom. Ha valami fontos dolgot kell csinálnom akkor előveszem a Macbookot ha pedig csak gyorsan szeretnék egy e-mailre válaszolni akkor azt megteszem a telefonról. Az iPad pedig max kávézás közben újságolvasás és hasonlók.

2017. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Okees, akkor ez egyertelmu lett. Koszi:)
2017. szept. 16. 17:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos jelenleg jobb a notebook vagyis a macbook, ezt azért mondom mert azért drágább.


Egy ipad-et kapsz már 120.000 körül de egy macbook 300.000-tól kezdődik.


De lehet a jövőben a tabletek felváltják a notebook-okat.


De jelenleg jobb vétel egy macbook mint egy ipad szerintem.

2017. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ipad pro 12.9-et nezegettem amugy, 280k korul kaphato, de akkor inkabb tenyleg macbook lesz.
2017. szept. 16. 20:06
 8/14 anonim ***** válasza:

jelenleg szerintem jobb választás a macbook.


De később ha fejlesztik az ipad-eket akkor lehet ki fogni kopni a macbook mint olyan. És az imac is.


Csak sajnos drágább a macbook.

2017. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem bármennyi pénzem lenne és választani lehetne hogy ipad, imac vagy macbook, macbook-ot vennék, mondjuk egy macbook pro-t vagy macbook-ot.
2017. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
400k-t mar nem akarok kiadni erte. :/ air-ben gondolkoztam.
2017. szept. 16. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!