Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi erne meg ezek alapjan...

Mi erne meg ezek alapjan jobban nekem; macbook vagy ipad?

Figyelt kérdés

-Sokat szoktam utazni, es szeretek kozben filmet nezni. Szerintem egy ipadet konnyebb tartani, mint egy macbookot.

-szeretek rajzolni. Mostansag telefonon szoktam, de orulnek egy nagyobb kijelzonek, szoval iPadre gondoltam. Igazabol nem is lenne baj, ha nem lehetne, csak ez is egy plusz pontom a tablethez

-kell prezentaciokat keszitenem meg wordoket. Nem tudom mennyire van lehetoseg erre ipaden. Nem kell profi szint, csak annyi hogy lehessen egy kicsit hattert, betutipust meretet valtoztatni

-nagyobb uzemido, legalabb 3-4 orat kibirjon toltes nelkul

-nincs szuksegem jatekokra, nem szeretek jatszani

Szerintetek igy ipad vagy inkabb macbook? Melyiket eri meg jobban venni?


2017. szept. 13. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Macbook.

Habár azon nem tudsz úgy rajzolni de a többi kritérium miatt szerintem az lenne a jobb.

Az aksival nem lesz gond, iPad és a macbook is elmegy minimum 10 órát.

2017. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!