Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot tudnátok...

Milyen laptopot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az egyetem miatt szeretnék vásárolni egy laptopot. Tanulásra, office programok kezelésére, internetezésre és filmezésre szeretném használni. Esetleg néha játékra is jó lenne használni, de nem prioritás. Sokat hordoznám magammal, szóval előny, ha könnyű, de az sem feltétlel mindenáron.


200.000 Ft környéken van a limit, amit rászánnék.


Ezt néztem ki az eddigi keresgélés során: [link]

Szerintetek jó választás lenne vagy tudtok jobbat ár-érték arányban?


2017. dec. 9. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:


[link]

2017. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

A mai laptopok sajnos 300 ezer ft alatt ócska kinai műanyag gagyik. Ha szeretsz a garancia szervizbe fél év után jönni-menni, akkor vegyél újat. (Saját igen rossz tapasztalat).

Vannak olyan szervizek, amelyek árusítanak külföldről, raklapon behozott céges üzleti laptopokat. Ezek újonnan több százezres gépek voltak, nem gagyik. Érdemes több helyen is megnézni, az enyém (Thinkpad X220) egy éves és semmi baja.

2017. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőként linkelt weboldalon a Dell Latitude E6540 210.000 Ft-ért szerintetek megéri?


Mindenképp használtat veszek az már biztos. :)

2017. dec. 9. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Dell Latitude E6420 van, 2 éve vettem 80 ezerért. Az elején volt egy kis baja, visszavittem, kijavították, azóta jól működik.


Elötte volt egy Dell Inspiron, annak elkezdtek potyogni a billentyűgombjai, ez a másik jól bírja.

2017. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dellek jók, de ha használt, akkor üzletit vegyél, azok sokkal erősebbek.
2017. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!