Egykettoharomkecske kérdése:

Ebay, sennheiser?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D a kérdésem az lenne hogy eredeti vagy hamisìtvány lenne ez a drágaság? [link]

Visszajelzések rendben vannak de nemtudom, hogy megéri-e kockáztatni:/ szerintetek?



2017. dec. 28. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy esetleg ez?:/

2017. dec. 28. 16:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó, nem hamisitvány.
2017. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez hamisítvány? Az eBay általában megbízható és ami nem Kínából jön, az általában nem is lesz hamisítvány. Ennek ráadásul nem is gyanúsan alacsony az ára, szerintem vedd meg nyugodtan.
2017. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam hogy hamisitvany,mert itthon 10-15 ezererrel dragabb ugyanez a fules. Viszont ugyanennyiert tudnek venni itthon egy cx2.00g-t es ahoz jarna 2ev garancia is. Szerintetek mi lenne a jobb valasztas?
2017. dec. 30. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat:D
2017. dec. 30. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
10-15 ezerrel olcsóbban kb. a reális (nyugati) árán van, ráadásul írja is, hogy bolti csomagolás nélkül adja, azaz valószínűleg valamilyen outletről van szó. Akkor gyanakodj a hamisítványra, ha tényleg fillérekért adják. Azt, hogy melyiket rendeled, neked kell eldönteni, te tudod melyik felel meg a legjobban és mennyit szánsz rá.
2017. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!