Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van két ugyanolyan fülesem...

Ha van két ugyanolyan fülesem az egyiket vissza tudom vinni a másik garanciájával (lent)?

Figyelt kérdés

Van egy 2 év garanciás sennheiser cx 300 ii fülhalgatóm.

Es szeretnék venni még egyet (nem magamnak).

Ebayon kinéztem magamnak egyet 7000ft- ért. Itt magyarországon 10000-11000ft között van.

Ugye arra nem lenne garancia. Szoval ha az ebayos füles esetleg elromlana vagy alapbol hibás lenne vagy olyat is hallottam hogy valami sennheiser másolat lenne amiről nem lehet megállapítani hogy eredeti vagy nem akkor azt betudnám e cserélni az eredeti fülesem garijával?


Előre is köszönök mindent :)!!!



2016. máj. 9. 17:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Az a gond sztem, hogy lesz a fülesen valahol egy gyári szám, ami a papírján(dobozán) is rajta van. Ennek egyeznie kéne. Aztán ezt a cx300-as hallgatók meg tudják erősíteni, hogy van-e ilyen rajta, vagy Te is meg tudod nézni. Aztán lehet, hogy nem is néznék ezt meg.
2016. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, fejtsd ki részletesen, mert ez annyit ér mint egy rothadt zsák krumpli.
2016. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ha hibásat kapnál ebay-on írsz eladónak és visszakéred a pénzedet!

Ennyire egyszerű

2016. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!