Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem lehet egy tabletet...

Miért nem lehet egy tabletet egy csomó mindenre használni?

Figyelt kérdés

Nem lehet vele pl.:

egy csoport bejegyzését egy másik csoportban megosztani,az összes ismerősnek egyszerre üzenetet küldeni,szöveget átmásolni csak lassan és nehezen tud,pedig ez a funkció nekem fontos lenne,bejegyzés írására és módosítására is csak alig-alig alkalmas.

Egy kicsi faluban lakom,ahol csupán egyetlen közintézményben van lehetőség nyilvános számítógépet használni és az az intézmény is általában zárva van,hétköznapokon délelőtt és hétvégenként.

Tudom,hogy ez csak egy havi ötezer forintos tablet,nem egy szuperszámítógép,de ennél igazán képes lehetne többre.



2018. jan. 15. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg arra még nem gondoltál, hogy saját számítógéped legyen tablet helyett?
2018. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2018. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a droidos is tud mindent, csak meg kell tanulni. Windows tablet is kapható, az olyan mint a megszokott asztali pc
2018. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az app-nak korlátozott a funkcionalitása, konkrétan ezeket nem próbáltam, de pl. böngészőben szerintem simán működnie kell mindennek még egy ennél sokkal olcsóbb tableten is. Talán rosszul csinálsz valamit.
2018. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind tudja egy tablet androidos tabom van tudok megosztani dolgokat ,másolni stb inkább te nem értesz hozá

.

2018. jan. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy lehet "havi 5000 ft-os" egy tablet? Bérled?


Amúgy ezekre mind képes a leggagyibb 10 ezer ft-os tablet is. Csak a megfelelő alkalmazás és a megfelelő felhasználó szükséges hozzá.

2018. jan. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Saját számítógép megfizethetetlen.

A tab havi 5000 forint,ennyit fizetek a szolgáltatónak.

Másolni egyértelműen nehezen tud.

Ami a bejegyzések megosztását illeti,korábban tudta,újabban nem megy neki.

A napokban bekötettük a testvéremmel az internetet,de így sem lett jobb.

Az igaz,hogy nem vagyok egy nagy informatikus.

2018. jan. 16. 05:28
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

A tab havi 5000-ft ...

Az éves szinten pontosan 60.000, amiből KOMPLETT GÉPET vehetnél.


Valamint az, hogy nem tudod használni az androidot és az azon futó programokat még nem indok arra, hogy leszuidj egy egész rendszert.

2018. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A problémáid jelentős részben abból adódnak, hogy ez tablet és nem számítógép. Ez pedig nem a tablet hibája, nem megfelelő eszközt vettél. Egy olcsóbb laptop(esetleg használtan) nem került volna többe.

Másrészt ezek mind megoldhatóak, csak te nem tudod még jelenleg a módját. Legfeljebb nehézkesebben(lásd a hozzászólásom elejét).

Kapcsolhatsz hozzá például egeret és billentyűzetet, ha a szöveg kezelése ilyen fontos számodra. Böngészőben, asztali nézettel a facebookon ugyanazokat látod és tudod csinálni, mint számítógépen. A méret nyilván probléma(lásd megint az első bekezdést).

A tablet egy kiegészítő eszköz, nem olyan mint a PC, felesleges azt várni, hogy olyan legyen.

2018. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Én atabletet netezésre alig használom, mert nagyon lassú és nehézkes.Inkább filmnézésre használom,ekönyv olvasásra.Viszont van számítógépem, és okostelefonom,azon netezek az gyorsabb.Én kisvárosban vidéken lakom.Nem tudom,nálatok milyen szolgáltató biztosítja az internetet.
2018. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!