Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyen gitár testeket lehet...

Ilyen gitár testeket lehet szakemberrel csináltatni?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2018. febr. 24. 12:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyszerű amúgy, nézz be ide: [link] , van itt rengeteg lelkes amatőr, meg jónéhány profi, meg fogod ismerni, kik azok. Írj nekik, kérj árajánlatot.
2018. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És Te komolyan azt hitted, hogy egy szakember, egyedi megrendelésre legyárt neked egy ráadásul nem is hétköznapi gitárt egy Squier Bullet árában?
2018. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem hittem azt de azt se tudom hogy mit emberkedesz
2018. febr. 26. 20:29
 24/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy szösszenetre reagálnék, ezt írtad : "a 3-400ezer az már egy LTD snakebyte"


Ezt kijavítanám, minden okoskodás nélkül, azt hogy MÁR.... (mondjuk nem is értem miért írtad)

MÉG. Remélem ezt akatad, egy egyedi gitár amiről beszélünk, felülről közelíti meg amit te írsz, nem alulról.

Hogy akarnál egy LTD gitárt összehasonlítani egy egyedileg gyártottal?

Bár értem, neked az lett volna mosta célod hogy olcsóbban csináltass egy ilyet, mint amennyiért egy snakebytot vehetsz. Itt volt a tévedés. Ha egyedileg gyárott gitáron gondolkozol, ne lefele akarj menni árban egy gyárihoz képest, hanem felfelé kell! Ez egyértelmű :)

2018. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A barátnőm öccse aki asztalos olyan szépen kifaragott ingyen egy ilyet és azóta is nagyon meg vagyok elégedve vele. A nyak és a szerelékek adottak voltak hozzá egy régebbi hangszerről.
2020. márc. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!