Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor jutnak el hozzánk is az...

Mikor jutnak el hozzánk is az e-könyvolvasók?

Figyelt kérdés
Az USA-ban egyre zsúfoltabb a piacuk; kaphatóak már az Egyesült Királyságban, és ha jól tévedek, Franciaországban és Hollandiában is. Nálunk azonban még semmi nyoma; érdeklődtem a Sony magyar képviseleténél, ők se tudtak válaszolni; ha bármilyen elektronikai üzletben érdeklődök, csak néznek rám, hogy "az meg mi?"...
2008. okt. 28. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, de remélem, minel később.
2008. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
[link] Én is csak ennyit tudok.
2008. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Második: Köszönöm a linket. Ezek szerint ez után már lehet érdeklődni... jó tudni. :)


Első: Miért, mi a bajod velük?

2008. okt. 28. 17:15
 4/10 anonim válasza:

Már eljutottak, én most vettem egy Koobe Juniort a forgalmazó honlapján keresztül.


Epapíros, napon olvasható ekönyv olvasó. Végre elolvashatom a régi e-könyveimet, és nem kell a monitoron szenvednem velük.


Ezért nem is értem az első hozzászólot aki azt írta, hogy minél később.

2009. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
11:30-as: Köszönöm, ez érdekesnek tűnik, és jobbnak is, mint a Bookeen-féle. Neked mik a tapasztalataid vele? Mi az, amiben nagyon tetszik, és mi az, ami viszont nem szimpatikus benne?
2009. szept. 29. 11:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve Bebook-féle, pardon.
2009. szept. 29. 11:53
 7/10 anonim válasza:
Az alapgép szerintem ugyanaz, de a Koobe-t magyarországi garanciával adják, és teljesen magyar nyelvű menüvel van ellátva. Illetve az ügyfélszolgálat is minden kérdésemre felelt mielőtt megvettem. A gép különben nagyon kool, mert alig kell tolteni (kb 2 szer), pedig már több tíz könyvet elolvastam rajta mióta megvettem. Hiába, az eInk nagyon okos találmány :-)
2009. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valóban az. :) Köszönöm a beszámolót. :) További jó olvasgatást!
2009. okt. 17. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy Alcor Poet márkanévre hallgatót vettem, mert fele annyiba került, mint az e-ink technológiájú, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Nincs több nyomtatás, a rengeteg elektronikus olvasnivalót, letöltött könyveket, cikkeket el tudom olvasni vele, és nem folyik ki a szemem a képernyőtől. Rendkívül hasznos dolog, és bár az Alcor poet led-technológiájú, nekem teljesen jó 30ezer Ft-ért.
2011. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt láttam már én is, fontolgatom is, hogy beszerzek egyet. Kösz a tippet! :)
2011. márc. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!