Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Angol win -10 op. Rendszer...

Angol win -10 op. Rendszer van telepítve pc-re. Fordítható-e magyar nyelvüre?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2018. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egye fene, bővítem a választ:


[link]


:-)

2018. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönön DoZs-nak a részletes magyarázatát és ha már össze futottunk , megkérlek adj magyarázatot nekem az előbbi kérdésemre is ( nem indul a gép az alvás módból)úgy látom ismered a dolgokat.
2018. márc. 30. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a frissítés után jött elő ez a gond, vagy soha sem működött tökéletesen?


Ezt olvasd át:


[link]


A beállításokat itt le tudod ellenőrizni, mert lehet, hogy egy frissítés miatt megkavarodtak a beállítások.


Nem minden gép tudja maradéktalanul kezelni ezt a lehetőséget, ezért kérdeztem, hogy régebben működött-e....

2018. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gépet ( Lenovo THINKCENTRE m58e refurbished ) 4 napja vásároltam szak cégtől, közöltem telefonon a problemát, azt válaszolta, hogy az altató programot állítsam SOHA -ra. Ezt én nem akarom, ezért kértem tölled tanácsot amit itt most hálásan meg köszönök neked. A gépet pedig vissza viszem oda, ahonnan vásároltam.
2018. márc. 30. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Használtan vetted, felújítva, online, innen?


[link]


ddr2 es rammal (2 Giga), 160 Gigás winyóval...


Amennyiben van rá lehetőséged, küldd vissza... elég gyenge a memória sebessége, a winyó is kicsi a mai világban. Remélem, sikerül visszakapnod az árát, vagy egy másikra becserélni.

2018. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
DoZso - nak. Használtan vádároltam (refurbished, ha igaz).Én úgy tudom a merevlemez 250 GB , de nem is ez a gond, hanem az, hogy az ilyen használt cuccokkal bizony könnyen megjárhatja az ember, főleg ha túl van már a hetedik X- en is , mint én. Egyre szimpatikusabb vagy, én Erdélyben élő - Gyurcsány et co szerint- ROMÁN vagyok. Bóldog Húsvéti ünnepeket kívánok.
2018. márc. 30. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm.


"Láthatatlanul", de mosolyogva:


Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok!

2018. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!