Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a signalall...

Hogy tudnám a signalall vezérelni a motort?

Figyelt kérdés

Van ez a motorom

[link]

itt levan minden írva de nincs olyan transistorom és nem is értem teljesen a bekötést(kezdő vagyok ezen a téren)

Van egy arduino unom és azzal azzal szeretném vezérelni. Van külső motorvezérlő ic-m, de az oldalon a signal miatt inkább azzal szeretném. Forog piros és fehérre kötve de az alsó két kábel rákötéése nélkül.


Valaki tudna segíteni a bekötésben?

Leírná egyszerűbben vagy tudnátok mondani valami könnyebb bekötést? Hogy menjen a signalon?



2018. ápr. 14. 16:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még lenne egy olyan kérdésem, hogy ki foglalkozott hasonlóval? Mit csináltatok vele? vagy milyen projectben lenne jó ezt beletenni ahol kellhet az rpm mérése?
2018. ápr. 14. 20:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy távolság mérőt hasonló motorral. Ott nem az rpm kellett, hanem a fordulatokat számoltam és szoroztam a kerék kerületével, nem kellett cm pontosság, arra jó volt és egyszerű megépíteni. Bánom hogy szétszedtem :D
2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12-es :D Ez hatalmas ötlet, eszembe se jutott volna.

ELhiszem, csak sajna, ha kevés az eszköz :(

2018. ápr. 14. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!