Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Ookami-sama nevű felhasználó kérdése:

Hogy lehet az NTFS biztonsági beállításokat resetelni?

Kb 3 hete szívok ezzel és nem bírok rájönni hogy miért nem tudnak a programok amiket használok a D meghajtóra írni, csak olvasni tudnak, írni nem... Átvettem a meghajtó tulajdonijogát, a biztonsági lista is teljes, de nem működik, windowst újrahúzni meg tuti biztos nem fogok mert a gép minden napos használatban van és nincs rá idő hogy mindent visszaállítsak. Nincs valami program amivel ezt meg lehet oldani?

Keress kérdéseket hasonló témában: informatika

2018. júl. 20. 05:31  Privát üzenet  

A válaszok

Pár perc Google-trükk, de a találatok alkalmazása saját felelősséged és belátásod alapján (általam nem kipróbált):

[link]

[link]

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. júl. 20. 08:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt már próbáltam, és ugyan azt csinálja amit én maunálisan, ezért írtam ki ezt a kérdést.

# 2/3Időpont 2018. júl. 21. 01:33 Privát üzenet

Természetesen, van ilyen. Tehát akkor a helyes válasz:

"Elnézést kérek, amiért feleslegesen fárasztottam a másik hozzászólót azáltal, hogy nem írtam le normálisan, mivel próbálkoztam már eddig."

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. júl. 21. 06:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Yi biztonsági kamerával van valakinek tapasztalata?
Van egy RIFATRON MH-412 biztonsági kamera felvevőrendszerem. Akartam ma venni hozzá ma SEC-CAM tipusú 2 mp kültéri kamerákat, de telefonos ügyintéző azt mondta, hogy az ő (AHD)...
Knight rider sorozatban, KIT lézeres biztonsági öve, milyen elven működhetett, mai technológia meg tudná csinálni?
Renault Clio 1.4 RT (1999) RÁDIO HIBA? CODE hiba? (Renault-Philips gyári Rádióval) Hova kell beírni a biztonsági CODOT?
Windows 7 újratelepítés után az előző Windows 7 által biztonsági mentésként készített fájlokhoz nem tudok hozzáférni, miért?
Hogyan tudom, vagy melyik programmal tudom több partícióra osztani a 2TB-os HDD-m (Western Digital USB 3. 0)?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!