Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VGA 15 pin és VGA 9 pin, mi a...

VGA 15 pin és VGA 9 pin, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A számítógépemen van egy 9 pines VGA kimenet, valamint a monitoromon egyetlen VGA 15 pines kimenet és rendelkezésemre áll egy 15 pines VGA kábel, de mivel a számítógépen tűs a kimenet, valamint a kábel vége is tűs, és a tűk száma is eltér, ezért nem tudom csatlakoztatni a monitorhoz. Elnézést, de nem értek hozzá, és nem tudom ilyenkor milyen kábel vagy átalakító kell, a válaszokat előre is köszönöm. Mj.: a számítógépen található még egy DVI és egy HDMI kimenet, de a monitoron csak egyetlen VGA kimenet van a tápcsatlakozó mellett.

2018. aug. 2. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy veszel átalakítót, vagy olyan kábelt, ami megfelel [link]
2018. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gugu Gabor ***** válasza:

csak annyi kiegészítés hogy a 9 pines az nem vga hanem szerintem soros port.

Amúgy igen kábel vagy átalakító.

2018. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
A 9 pines nem VGA, hanem soros port, abba hiaba dugsz atalakitot (szerencsere nincs is ilyen, nem tudsz semmit leegetni). Passziv adapterrel sem fog menni, mert a DVI/HDMI digitalis, a VGA meg analog jelet var. Van aktiv adapter, de 15e HUF koruli aron, olcsobban kapsz egy HDMI-kepes monitort hasznaltan.
2018. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2018. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, melyik van neked:

[link]

2018. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Átalakító lesz.

DVI-D Dual Link van rajta.

2018. aug. 2. 19:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz átalakító, mert valamit félreértettél szerintem.

DVI-D Dual Link nem tartalmaz analóg kimenetet, így nem tudod rákötni a D-sub monitorra, passzív adapterrel.

Passzív adapter csak az analóg jelet is biztosító DVI-kimenetre köthető.

2018. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"DVI-D Dual Link van rajta."


Amiről nem megy a VGA. Csak drága adapterrel, inkább cserélj monitort.

2018. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat és a felvilágosítást, most már vágom, akkor monitorcsere.
2018. aug. 3. 07:50
 10/14 Colix válasza:
egy DVI-VGA adapter kell csak. a vga kábel végére
2018. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!