Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VGA 15 pin és VGA 9 pin, mi a...

VGA 15 pin és VGA 9 pin, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A számítógépemen van egy 9 pines VGA kimenet, valamint a monitoromon egyetlen VGA 15 pines kimenet és rendelkezésemre áll egy 15 pines VGA kábel, de mivel a számítógépen tűs a kimenet, valamint a kábel vége is tűs, és a tűk száma is eltér, ezért nem tudom csatlakoztatni a monitorhoz. Elnézést, de nem értek hozzá, és nem tudom ilyenkor milyen kábel vagy átalakító kell, a válaszokat előre is köszönöm. Mj.: a számítógépen található még egy DVI és egy HDMI kimenet, de a monitoron csak egyetlen VGA kimenet van a tápcsatlakozó mellett.

2018. aug. 2. 16:27
1 2
 11/14 Colix válasza:
ja és nem kell hogy dual link legyen, mondjuk szerintem nincs is olyan. csak hogy az ne tévesszen meg single link elég.
2018. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Colix nevű felhasználónak az értő olvasás nem nagyon megy.

A kérdező már beazonosította a mellékelt fotó alapján:

"DVI-D Dual Link van rajta."

Tehát abba már nem fér el az analóg kimenet, akkor mire kötöd a D-sub átalakítót?

Ja, írtad:

"a vga kábel végére"

Teljesen jogos, nehogy a közepére kösse valaki!

Próbáld újraindítani a processzort!

2018. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már megoldódott a probléma. Egy szaküzletben egy VGA-HDMI átalakítót ajánlottak és tökéletesen működik vele, mindössze 3000Ft volt.
2018. aug. 7. 15:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, mert vannak már ilyen olcsó IC-k, kínai fejlesztés, ha jól emlékszem, ami a HDMI 5 V-járól működik, D/A konverziót elvégzi. Olyan is van, ami a hangot külön leválasztja 3,5 Jackre.

Aliexpressen mutatták a belsejét, lehet ilyeneket rendelni.

2018. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!