Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Működik egy B250m-es alaplap...

Működik egy B250m-es alaplap G4560 processzorral BIOS frissítés nélkül?

Figyelt kérdés

Korábban már vettem egy h110m-es alaplapot de az sajnos nem tudtam használni mert frissíteni kellet volna rajta a biost, amit macerás lett volna megoldanom ezért azt eladtam. Most vennék egy új alaplapot és azt hallottam hogy a B250m-es alaplapon nem szükséges a BIOS-t frissíteni hogy működjön a processzor. Mert nekem azt mondták hogy azok gyárilag olyan BIOS-szal vannak ellátva amik alapból kezelik a processzort.

Nos ez mennyire lenne igaz?



2018. aug. 7. 13:29
 1/3 szántóvető ***** válasza:
ez igaz,a b250 kifejezetten a kaby lake-hez készült.a procit miért nem adod el?akkor kezdhetnéd a nulláról és vehetnél g5400-at ami cannon lake,és hozzá egy olcsóbb h310-es lapot.
2018. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát eladni nem szeretném. Engem kifejezetten csak az érdekelne hogy működne-e BIOS frissítés nélkül, mert pl a h110m-es alaplapok azok csak akkor ismerik fel ha frissítve van, ezért olyat nem is veszek. De a b250m-es alaplapokkal még kereten belül maradnék.
2018. aug. 7. 16:25
 3/3 szántóvető ***** válasza:
működik de ezt írtam fentebb.
2018. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!