Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vérnyomásmérővel kapcsolatos...

Vérnyomásmérővel kapcsolatos gondokról lenne kérdésem (FELKAROS) elektromos . VAN VALAKINEK TAPASZTALATA A KÉPEN LÁTHATÓ KÉSZÜLÉKRŐL?

Figyelt kérdés

Vettem egy Esperanza VITALITY ECB002 készüléket ! 2 személy használja (sajna kell) így napi kb 8-10 mérés szükséges ! Az lenne a kérdésem vadi új 4db AA-s elemnek meddig kellene bírnia ?? 4-5 nap és vége nekem :( Szereztem egy adaptert szintén 6 V-at és 1 Amperst ! Sajnos azt veszem észre ahogy a mandzsetta már el kezd érezhető szorítást a motor nagyon erőlködik . Lelassul a hangja érezhetően . A neten néztem Vmérőhöz adaptereket azok 500 mA kb Akkor 6V-/ 1 mA hogy nem viszi rendesen ? Nagyobb adapter (2mA) jobban vinné ? Mi a tapasztalat akiknek hasonló készüléke van ???? Vagy ez normális ez a motor erőlködése ha már szorításba van a mandzsetta?? Ez a jelenség mennyiben befolyásolja a pontosságot ? Nagyon fontos lenne mert ingadozó és 180-190 és direkt ezért vettem sűrűn kell mérni még a gyógyszer nem lesz megfelelően beállítva!

Vettem egy Esperanza VITALITY ECB002 készüléket ! 2 személy használja (sajna kell) így napi kb 8-10 mérés szükséges ! Az lenne a krdésem vadi új 4db AA-s elemnek meddig kellene bírnia ?? 4-5 nap és vége nekem :( Szereztem egy adaptert szintén 6 V-at és 1 Amperst ! Sajnos azt veszem észre ahogy a mandzsetta már el kezd érezhető szorítást a motor nagyon erőlködik . Lelassul a hangja érezhetően . A neten néztem Vmérőhöz adaptereket azok 500 mA kb Akkor az 1 mA hogy nem viszi rendesen ? Nagyobb adapter (2mA) jobban vinné ? Mi a tapasztalat akiknek hasonló készüléke van ???? Vagy ez normális ez a motor erőlködése ha már szorításba van a mandzsetta?? Ez a jelenség mennyiben befolyásolja a pontosságot ? Nagyon fontos lenne mert ingadozó és 180-190 és direkt ezért vettem sűrűn kell mérni még a gyógyszer nem lesz megfelelően beállítva!

[link]



2018. nov. 21. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést megduplázódott:((((
2018. nov. 21. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarnám leszólni a képen látható vérnyomásmérőt, de látszatra is gyengécske. Kisméretű, ettől kezdve a motorja is gyenge, sokat kell forognia, mire feltölti a mandzsettát. Ezért hamar kikopik, és sokat fogyaszt.

Én egy OMRON M4 est vettem 2000-ben, ami a mai napig remekül működik. Egy évben kevesebb mint 2x kell benne elemet cserélni. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, valami jó nagy és erős, strapabíró eszközt vásároljál, és tartós elemeket használj hozzá. Persze jó a tápegység is, de a kikopott motort már az sem bírja forgatni.

2018. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem de nekem Omron M2 van egy éve és 2-3 naponta ránézek..elemek még az eredetiek
2018. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 Hete vettem !
2018. nov. 21. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, hátha kicserélik erősebbre, nagyobbra. Szerintem ennyi jótállás csak van rajta.
2018. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegyél bele GP, Energizer alkáki elemeket, sokkal tovább bírja.

Igen, ahogy emelkedik a mandzsettában a nyomás, változik a hangja, az OMRONnak is.

Nekem az van, jó..

2021. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is vettem ilyet , sajnos kidobható !! Nem cserélték ki ! napi szinten ette az elemet ! Adapter nem oldja meg a problémát mert maga a motor picike benne !!! Omront vettem végül ENNEK 1 éve és még bírja ez első elemek benne !!
2021. júl. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!