Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen inverteres hegesztőt...

Milyen inverteres hegesztőt vegyek 50. 000 ft körül?

Figyelt kérdés
Otthoni használatra kellene. Olyat akarok venni ami strapabíró,és vastagabb anyagnál/pálcánál sem jön zavarba. Illetve aminek van garanciás háttere,tehát nem kell kidobnom az ablakon ha meghibásodik. 200-250 amper közötti gépeket nézegettem, hogy "alapjáraton" tudja a 80-120 amper közötti értéket. Ne akarjátok megfejteni , hogy miért akarok ilyen teljesítményűt, csak adjatok tanácsot a márkával kapcsolatban. Mastroweld 250A (59.000 ft) és iweld 200A (52.000 ft)gépeket néztem. Vélemények a két márkáról?

2018. nov. 24. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő ajánlott, BLM, Alfaweld és Jasic márkákat nézném még, ez az öt stabil garanciahátterű, amperekre és bekapcsolási időre max pár százalékot ráfüllentő márka hírében áll. Indexen a hegesztés topikban jó gyakorlat bal szélen rákeresni márkákra, típusokra, amik a gyártó honlapján (!) található leírás (esetleg a letölthető használati útmutató) alapján megfognak, és jó dolog a heginfó youtube csatornáján is végignézni a párperces videókat, elolvasni a hozzájuk tartozó cikker, főleg ha a papírjegyzeteden már lehetséges befutóként van vezetve az adott típus.
2018. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor megnyugodtam , hogy jó irányban keresgélek.
2018. nov. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!