Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Traktor magnó kontakt hiba....

Traktor magnó kontakt hiba. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Új traktorról van szó (400 motoróránál jàr) és a magnóval valami kontakt hiba lett mert nem jól hallani a zenét.. Hogyan csináljam meg/mi lehet a probléma?

2018. nov. 30. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem jól hallani a zenét"

Hmmmm....

A két hangszóró test kábelét ellenőrizd, ha az elszabadul, akkor az ellenütemű jelek kioltják egymást.

2018. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Veterán járművekben fordul elő testelt kimenetű rádió, már 20 éve is csak a legolcsóbb piaci gagyi volt ilyen.

Régóta már hídvégfok a megszokott, ahol a hangszóró két végfok kimenete közé kapcsolódik, ezért itt egyik sem test (szimmetrikus, földfüggetlen kimenet).

Közös pont sincs a két oldal között, a sztereóhoz négy végfok van összesen, négy kimenet.

Erre az ellenütemű meghajtásra épp a 12 V szűkös korlátainak minél jobb kihasználása érdekében van szükség, hogy legyen valami teljesítmény is.

Traktorban lehet ugyan 24 V is, de feltételezem, hogy a magnó csak 12 V-ról megy.


Magáról a hibáról sajnos csak annyit tudok mondani, hogy sokáig dolgoztam audió szervizben is, ezért ilyen kérdésekre nem tudok válaszolni. Egyszerűen fogalmam sincs (túl sok a lehetőség), ilyenkor én csak megkeresem a hibát, ez így szokott működni.

2018. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

Igen kicsit rosszul irtam le a mondanivalóm "h nem jól..." de siettem, amint lesz időm rá megnézem.

2018. dec. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!