Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan probléma adódott, hogy...

Bukta :D kérdése:

Olyan probléma adódott, hogy a gép és a projector felcseréli egymást. Amikor azt akarom, hogy csak gép legyen, akkor csak a projector megy. Ez van fordítva is. Mit lehet ilyenkor tenni? Valami gombkombináció?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit is mondtál, milyen gép?

Milyen oprendszer?

2018. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "gép"? Laptop beépített monitorja? Asztali gép külső monitorja?


Másrészt az egy dolog, hogy te mit akarsz, de hogyan próbáltad meg "elmagyarázni" az akaratodat a számítógépnek, ami nem működött? Vagy sehogy, mert nem tudtad kitalálni, hogy hogyan?

2018. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok, monitor és a projector. Win7
2018. dec. 10. 16:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítem az előzőt: asztali monitor
2018. dec. 10. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amikor azt akarom, hogy csak gép legyen"


Nem tudom, nálad miben nyilvánul meg ez az "akarat", de én az Asztalra kreáltam két parancsikont:


DisplaySwitch.exe /internal

DisplaySwitch.exe /external


Adtam hozzá monitor meg TV ikont is, hogy jobban nézzen ki.

2018. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg felcserélődött nálad az alapértelmezett kijelző.
2018. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!