Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Polar klíma megbízhatósága,...

Polar klíma megbízhatósága, minősége, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tudom vannak márkásabbak,jobbak,de erről vélemény,tapasztalat van-e valakinek.Esetleg szakemberek véleménye.

2018. dec. 22. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a Polar a HD, Orion, Elektrolux márkákkal vehető egy kalap alá. Ha, csak hűtésre és nem hosszútávra kell akkor elmegy, csak kell hozzá egy jó szerelő. Viszont, ha fűtésre is használod és megfeleő minőséget akarsz, akkor GREE gyártmányt vegyél. Nem sokkal drágább, vagy ha akcióba veszed, mint én akkor még talán olcsóbb is. De, a tudása és a felszereltsége nem hasonlítható össze a Polar klímával, mellesleg sokkal halkabb is, és jobb a hatásfoka. Ha kell, megadom a szerelőm elérhetőségét, klímákat is forgalmaz akár Gree, vagy a fentiekből is választhatsz, szoktak akciós gépek is lenni nála én 25%-al olcsóbban vettem meg mint máshol, ami már majdnem a szerelés ára. (De én nem vennék Polar-t)
2018. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
ápr. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!