Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépemmel? A gamer...

Mi lehet a gépemmel? A gamer korszakomban élek és elég sokat játszom ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat játszom a számítógépemen, a mai nap folyamán olyan füst, gáz szagot éreztem a gépház belsejéből.

Ki is kapcsoltam nehogy valami baj legyen, de most van az hogy hiába nyomom meg a főkapcsolót, nem kapcsol be. Kérlek segítsetek, 2ventillátor van benne, használtan vettem



2018. dec. 28. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy a szamitogep füstre működik, miután elszáll belőle a füst, elromlik. Akarmi kiéghetett, szet kell szedni megmezni, hogy mi füstölt el.
2018. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igaz, rengeteg probléma lehet, a legvalószínűbb, hogy a táp szállt el, esetleg ki lehet próbálni a gépet egy másik táppal, ha van rá lehetőség, ha pedig jobban szétnézel az alaplapon, nem-e szállt el egy kondi, bár annak kicsi a valószínűsége.

Szerintem a táp halt meg, legalább is reménykedni lehet benne, ha mégis ez lenne a probléma, akkor a következő táp, ha lehet 80+ bronz vagy gold táp legyen, illetve, valami megbízhatóbb márka.

Remélem tudtam valamit segíteni.

2018. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valószínű elszállt a táp

reménykedj hogy nem vitt magával semmi mást

2018. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!