Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemre jegyzetelni, tanulni...

Egyetemre jegyzetelni, tanulni milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Mekkora kijelzőn kényelmes írni? Tudtok ajánlani néhányat?

Mindenképpen veszek egyet, ez már nem kérdés. Sajnos csak úgy tudok eredményesen tanulni, hogy mindent kijegyzetelek, leírok és amúgyis műszaki szakon matekozni is viszonylag sokat kell, ahhoz tényleg muszáj írnom. Így az elmúlt félévben legalalább 30! füzetet írtam tele. Plussz a rengeteg toll és szövegkiemelő. Fontos számomra a környezettudatosság, szóval ezt nem tartom hosszú távon járható útnak. Le kell cserénem valami kevésbé pazarló módszerre.


2019. jan. 14. 09:24
 1/4 repulo ***** válasza:

Tableten 2 újjal pötyögni sz.r és módfelett lassú.

Külső billentyűzettel sem vagy beljebb, mert kicsi az is.

2019. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy bármilyen laptoppal jobban járnál.

Pld az intel atomos laptopok 60-100ezer Ft-ért vannak, kevés hely van emmc(intel atomost nem érdemes).

Akár használtan kb 50ezer forintért i5 3. generációst kb:

5-6 órát kibír,persze az attól is függ, hogy milyen laptopról van szó.

Pld: nekem használt thinkpadom van x230-as,az biztos hogy nem ezen fogom futtatni az új játékokat,de filmnézésre is jó lenne.

Nekem pld az írás rajta elég jónak tűnik(főleg programozáskor)

2019. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laptopom van, írni szeretnék rá, kézzel. Matekos fizikás mindenféle jeleket nem fogok tudni gyorsan írni.
2019. jan. 14. 16:43
 4/4 A kérdező kommentje:

Esetleg egy digitalizáló tábla megfelelő lenne a célra? Mondjuk egy ilyen:

[link]

Semmi másra nem akarom használni.

2019. jan. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!