Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asus laptop (N751N) töltési...

Asus laptop (N751N) töltési probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D Mielőtt is bele kezdek szeretném leszögezni hogy nem nagyon értek ehhez ezért ha valami egy kicsit érthetetlen a kérdésben kérlek nézzétek el.

Szóval vagy az adott laptopom és eddig az volt vele a problémám hogy ha felraktam a töltőre akkor be fagyott majd ki is kapcsolt és ujra inditotta magát minden hiba üzenetk nélkűl. mivel volt rá garanciám elvittem szervizbe ahol alaplapot csereltek benne meg valami BIOS-t is irtak.. Tök jól ment egy hónapig. Tegnap gépeztem majd mikor kidobta hogy le fog merulni fel tettem toltore és inditottam zenét. A hangszoró nagyon zajos hangot adott ki vagyis befagyott megint az egész és nem tudtam vele mit kezdeni majd megint azt csinálta mint szervizelése előtt... Érdekes dolog hogy mikor töltőn van legyen akár mennyi százalékon is és közben használom akkor nem csinálja ezt. De ha nem érek hozzá egy 5 percig kb akkor lefagy és kikapcsol...miért van ez? :(



2019. febr. 24. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy néz ki, hogy nem csinálták meg rendesen. Meg hát Asus, tajvani márka...
2019. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 perc után alacsony fogyasztásba lép. Lehet csak driver gond. Lehet egér driver is ...

De a kikapcsolás miatt lehet akku is ...

Erre én is kíváncsi lennék, hogy akku csere meg tud-e oldani titokzatos bajokat.

2019. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki az energiatakarékos dolgokat. Ja próbáld ki akku nélkül, meg friss driverekkel.

Végső esetbe win telepítés vagy linux

De azért ez is garis dolognak tűnik

2019. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az hogy nem csinálták meg rendessen azt nem hiszem eddig minden jól ment. Ha driver probléma lenne akkor az elején is csinálta volna szerintem. Sajnos az akksim be épitett ezért nem lehet kiszedni :/
2019. febr. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!