Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb, legmegbízhat...

Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb légzésfigyelő készülék, ami nem kerül egy vagyonba? Az olcsóbbak is jók?

Figyelt kérdés
2008. jan. 25. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Baby Controll és az Angelcare elég jó és megfizethető. Nekem Baby Controll van, a hugomék Angelcare-t, mindketten meg vagyunk vele elégedve. Baba nélkül "teszteltem", még szülés előtt, én meglepődtem, mennyire érzékeny. (A tenyeremet a matracra helyezve -nem mozgatva!- érzékelt folyamatosan, amíg el nem vettem a kezem).

A Medicorról hallottam több helyről, hogy sok a téves riasztása.

Sztem nézz körül a teszvesz.hu-n és a vatera.hu-n, használtan is érdemes venni és úgy olcsóbb.

2008. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még egy dolog eszembe jutott:

Nézz szét az expressz.hu-n is, én ott találtam annak idején annak a hirdetését, akitől vettem. Újonnan vettem olcsóbban és még később sokáig láttam az illető hirdetését, lehet,hogy még mindig hirdet.

2008. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nna, az én válaszaimmal lesz tele, megint valami:

ha tudsz, olyat vegyél, amihez van cd, vagy videokazi, ami bemutatja, mit csinálj, ha baj van. Ha Baby Controll-t veszel újonnan, ahhoz jár, az Angelcare-t nem tudom, mert a hugomék használtan vették.

2008. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ari vagy. :)
2008. jan. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!