Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kölcsön kaptam egy könyvet,...

Kölcsön kaptam egy könyvet, amit véletlen leöntöttem tejjel. Útisten mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves ismerősömé a könyv, és ő is vigyáz a könyvekre,én is nagyon vigyáztam az övére,de véletlenül ráöntöttem a tejet és elég nagy mennyiséget!!! :( annyira rossz,most történt az előbb,és nem tudom meg fog száradni úgy hogy nem látszik meg? Vagy le kellene mosni? Pedig annyira vigyáztam rá eddig.:( elmondhatnám neki az igazat,mert nagyon kedves és biztos nem enne meg miatta, én most csak arra vagyok kíváncsi hogy meg fog e látszani a nyom...
2016. ápr. 19. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megszáradni megfog, de simán meglátszik majd, mert a könyv lapjai hullámosak lesznek és akár el is színeződhetnek némileg.
2016. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem a Vizsolyi Biblia, vegyél egy másik példányt és add oda mindkettőt neki. (Könyvmoly vagyok, én ennek örülnék)
2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam,hogy hullámos lesz majd, ezért kilapítom ahogy csak lehet,inkább attól félek hogy ezek a gyönyörű foltok ott maradnak :/
2016. ápr. 19. 18:06
 4/11 A kérdező kommentje:
2#ez is megfordult már a fejemben:D
2016. ápr. 19. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagyon jó kapcsolatotok, akkor vegyél neki egy ugyan olyat. Kivéve, ha kedves emlék a számára, mert dedikálva van.

Pár éve én is kölcsönadtam egy könyvet a barátnőmnek, majd pár napra rá megkérdezte, hogy ne adom e oda neki a közelgő szülinapjára, mert annyira megtetszett neki. Csodálkoztam is, hogy miért akar egy használt könyvet, majd később árulta el, hogy leöntötte kávéval. :) Ha jó viszonyban vagytok, mondd el neki nyugodtan a történteket, bárkivel megesik ilyesmi.

2016. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt az életben nem fogod kisimítani. Vegyél másikat.
2016. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) mostanra megszáradt a könyv,és amitől a legjobban féltem hogy meg fog làtszani,az nem történt meg,szerencsére nem látszik semmi:D
2016. ápr. 19. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy meglátszik, de a tej elvileg még büdös is
2016. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam de nem az...
2016. ápr. 20. 07:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Tahóság lenne ezt így visszaadni, főlég úgy, hogy nem is szólsz róla. Az a minimum, hogy veszel neki egy másikat, ha összetöröd valaki autóját, azt is illik kifizetni, akármilyen barátról is van szó. Bár lehet, engem neveltek csak félre, de szerintem ha valakinek kárt okozok, akkor én rendezem a költségeket, valahogy adja magát. Mondjuk mivel én nagyon szeretem a könyveket, nálam a fizetés után még egy egy hetes kínpad is befigyelne:)
2016. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!