Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 12V-os relé...

Hogyan lehet egy 12V-os relé meghúzását késleltetni?

Figyelt kérdés
Egyszerű megoldás kellene, nem kapcsolt áramkör meg miegyéb, csak egy kondi valahova kötve, vagy ilyen valami. Csak fél tized másodperc késés kellene.

2019. máj. 10. 21:46
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

#29, #30-nak:


Nos, egy kis "bemutató" az intelligenciáról":


"Az intelligenciáról árulkodik, hogy arról sincs fogalmad, milyen árulkodó jelek buktatnak le kapásból"


-Aki avval foglalkozik hogy ne bukjon le, azt az érdekli leginkább hogy kinek mi a véleménye őróla, vagyis eleve kissebségi komplexussal küzd, ergo az intelligencia-szintjét legfeljebb 130-ra saccolom. Nem tartom megengedhetőnek a magasabb értéket, mert ön-ellentmondás lenne.


-Én soha nem törődtem vele hogy "lebukom" -e vagy sem. Ahhoz hogy érdekeljen, az kellene hogy érdekeljen a véleményed!

Ajánlok figyelmedbe egy apróságot, amit eközben párhuzamosan követek a gondolataimban:


Alapvető gyakorlati tény, hogy mindenki magából indul ki. Tehát ha te azt feltételezed kapásból hogy engem érdekel a véleményed és igyekszem annak megfelelni, akkor ez azért van mert te magad is azt tennéd/teszed.


Itt be is fejezem az "ízelítőt".

Ha te tényleg olyan okos vagy mint hiszed, akkor nem szükséges többet "mondanom".


További szép napot, és javaslom hogy változtass az irántam való viszonyulásodon!

2019. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

#31 vagyok:


Még egy apróság, figyelmeztetés gyanánt:


Minnél többet "beszélsz" feleslegesen, annál több személyes dolgot tudok meg rólad. Remélem ezt már levontad.

2019. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Ismét #31:


"mentális idegbeteg"


Ebben tévedsz. Beteg, de másként. Ha tényleg annyira intelligens vagy mint ahogy próbálod feltüntetni, akkor "félszavakból" is érted.

2019. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

# 31

Kiforgatóbűvész, megint félrebeszélsz.

Neked a logikáddal is gond van, folyton irreleváns irányokba tereled a témát, amit épp a fantáziád diktál.

Rejtett "zsenialitásod", hogy egyik témában rosszindulatúan kötekedsz velem, másik témában teszed az ártatlant, hogy még én változtassak bla bla, neked aztán van bőr a képeden...

Nem kispajtás, te változtass legközelebb, nem is csak velem szemben, mert láttam már, miket szoktál művelni.

Ne szemétkedj alaptalanul a másikkal, ne akard mindenáron hülyének nézni, miközben fogalmad sem lehet annak tudásszintéről, gyakorlati tapasztalatairól.

Ha már ahhoz sincs tehetséged, hogy félszavakból felmérd valakinek a hozzávetőleges tudását (szakkifejezések, megfogalmazások stb.), de negatívan képzelegni bezzeg tudsz.

"Mindenki magából indul ki."

Komolyan, ezt véletlenül nem tőlem tanultad?

Igaz is, de az alkalmazásához intelligencia is szükséges.

Differenciálóképesség.

Te pedig ebben igen alacsony szinten mozogsz, nyolcosztály.

Abban is igazam volt, hogy vannak problémáid, ami kihat rád mentálisan, csakhogy ez nem jogosít fel téged arra, hogy annyira végtelen rosszindulatú légy, mint amit múltkor is levágtál, meg korábban is többször.

2019. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

#33, #34-nek:


Ez most nem kérdés lesz, nem várok választ! (ahhoz az kellene hogy érdekeljen)


Te 30-50 közötti vagy, egyedül, vagy a szülőjével/szüleivel élő. Igen nagy valószínűséggel intézetben nevelkedtél, vagy a szüleid elváltak kis korodban, esetleg mindkettő.

Legmagasabb iskolai végzettséged 8-osztály, ezenfelül valamilyen OKJ-s tanfolyam aminek az elektronikához lehet köze.


Mégegyszer: Ezt nem kérdeztem, hanem közöltem!


Figyelmedbe ajánlom a #32-es hozzászólásom.

2019. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

#35 vagyok:


Akarod még felesleges dumával tovább szűkíteni a kört?

2019. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Inkább csak sajnállak.

Te most komolyan már a környezetedben gyanakodsz valamelyik ismerősödre, hogy "biztos" az vagyok én?

Ekkora paranoid beteget...

Mindig tudtam, hogy nem vagy normális.

Nem is ez a lényeg, csak legalább itt ne szemétkednél másokkal, bár a környezeted még jobban sajnálom.

Mert így még hagyján, sajnálkozással vegyesen kiröhöghető is vagy. De egy ilyet személyesen elviselni... Borzasztó lehet.

2019. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

# 35

Ez még jobb, előbb átsiklottam rajta.

"Ezt nem kérdeztem, hanem közöltem!"

Ekkora hülyét...

Mert neked 8 osztályod van, magadból kell kiindulni? Meg a többi vízió, nevetséges.

2019. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

A válaszaiddal visszaigazoltad, hogy a következtetéseim helyesek voltak.

Köszönöm.

2019. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#39 vagyok:


"Te most komolyan már a környezetedben gyanakodsz valamelyik ismerősödre, hogy "biztos" az vagyok én?"


Vagyis számodra elképzelhetetlen, hogy csak a józan paraszti ész mondassa ezeket velem?

Ismét magadból indultál ki.

2019. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!