Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen adapter kell ehhez az...

Milyen adapter kell ehhez az RGB LED szalaghoz?

Figyelt kérdés

Wish-en vettem pár száz forintért, meg is jött, de ugye adaptert nekem kell venni hozzá, csak nem tudom milyet.

A volt-al még rendben vagyok, és hogy 60led/m, de ugye Amperben változnak az adapterek. Van 1, 2, 5, stb amperes (azt látom, hogy max 6 Amper lehet.

Feltöltök pár képet amin minden rajta van. Előre is kösz a helpet.

Ja még annyi, hogy ez 5 méteres. :D


[link]

[link]

[link]

[link]



2019. jún. 2. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen áruház adatai szerint:

* [link]

illetve ezen kalkulátor adataival számolva:

* [link]

5 méter, 3528-as LED-es, 60 led/m-es ledszalaghoz minimum 30 W-os (2,5 A-es) 12 V-os tápegység kell.


A vezérlőn levő 6A arra utal, hogy maximum akkora kimeneti terhelést tud kezelni, akkora LED-szalagot tud vezérelni.

2019. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Bár igen, mivel tudtam, hogy 30W és 12V így kitudtam volna számolni az Ampert belőle :D

Ha már iskolában tanultuk, hogy P=U*I. Na majd legközelebb :)

2019. jún. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!