Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átmeneti megoldás, hogy ne...

Átmeneti megoldás, hogy ne kúrjon meg az áram földeletlen konnektornál?

Figyelt kérdés
Szóval, a szobámban nincs földelve a konnektor, és mindig amikor töltöm a telefonom vagy az órám, vagy amikor hozzáérek a gépemhez megtosz az áram, földelni meg nincs pénz jelenleg. Valami átmeneti megoldás?

2019. jún. 9. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyságrendileg leszarom, hogy mit gondolsz. Nagyon nagy szakembernek akarsz tűnni, aki mindent tud és mindent jobban tud mint bárki más, igazából mindegy mit mondok, úgyis azt akarod bizonyítani hogy én hülye vagyok.

Én nem akarok neked bizonyítani, minek? Azt sem tudom ki vagy, lehet csak egy fotelharcos, és nem is szakavatott személy.. de te nagyon rajta vagy hogy bebizonyítsd hogy nálad jobban aztán senki a világon nem érti. Pont itt gyk-n?


Javaslom szívd fel magad még jobban és elemezd ki a válaszom helyesírási hibákra, hátha van benne az is.

Persze te aztán soha nem szólnál olyan stílusban, csak hát mivel nem hajtok fejet nagyságod előtt nyilván ezt érdemlem :D

Na jó. Hajrá. Írj meg van 3 ilyen értelmes és csöppet sem nagyképű reakciót!

2019. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon nagy szakembernek akarsz tűnni..."

Ha egyszer az vagyok, már évtizedek óta, nem tehetek róla.

Erősáram, gyengeáram, szervizvállalkozás tulajdonosa, én vagyok a király, ha eddig nem jött volna le.

Gratulálok a primitív, szakmai érvektől is mentes válaszhoz, kicsit sem szánalmas.

Gondolom, kezded már érezni a korlátaid.

De nagyjából ez volt a cél, mert nem nagyon bírom a buták magabiztosságát.

2019. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!