Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomat nem tudom feltolte...

Telefonomat nem tudom feltolteni azóta, hogy úgy merült le, hogy közben töltődött és használtam, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nyelvtanilag ez nem egy kérdés de nem ebbe kössünk bele kérem szépen.

Most a telefonom le van merülve teljesen, de ha bedugom a toltot akkor megjelenik az elem benne egy villàmmal, ezutan kek lesz az aljan a "folyadek" es irja hogy 0%, pár másodperculva elkezd bootolni a telefon.

Amikor a bootolásnak vége, akkor ugye amikor kernie kene a pinkodot, akkor rogton kikapcsol es nem is jon be a rendszer.

Android 6.0

Az akksit nem tudtam kivenni mert unibody ház.Gondoltam igy hagyom ejszakakra hadd bootolgasson hatha toltodik kozbe vmennyit de reggelre sem lett semmi valtozàs.

Elore is koszonom az ertelmes segítőkész válaszokat.



2017. aug. 22. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem dobd el jó messzire és vegyél másikat.
2017. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
kuka
2017. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg szándékozik értelmes választ adni?
2017. aug. 22. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek ezek a kinai vackok
2017. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már minden mindegy, valahogyan bontsd meg-ki az akkut és töltsd közvetlen fel, ha lehet...
2017. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Első sorban a kérdésem:

hány amperes a töltőd?

Számítógépről töltöd?

Ajánlom hogy alacsony áramerőséggel töltsd.

új telefonok 2-4 amper

kicsivel korábbiak (normal) 1 Amper

régiek 500, 700,800 mili amper.

Ilyen töltővel kezdd‼

500Mili Amper körül.

az kíméli az akkut, és "hosszabbítja" az élettartamát.

Ha ez se működik az akkud túl lettt töltve, ami kukát jelent.

2017. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bootloop-ra keress ra neten
2017. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkine! Sikerült beraknom recovery modba a telot, ahol a töltőled szerint(és mint kiderült valójában is) ment bele áram, így később bekapcsoltam és múködik rendesen azonban néhány app nyomtalanul eltűnt(google play services, google, youtube, instagram). A google play szolgáltatásokat visszaraktam és azota arra kér hogy frissitsem de frisitve van. Az appok mennek, csak mindig kapom az érte4sítést de ezzel együtt tudok élni. Köszönöm az értelmes válaszokat
2017. aug. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!