Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Letiltott a facebook, hogy...

Letiltott a facebook, hogy csereljek emailt?

Figyelt kérdés

Valamiert letiltott a facebook,szerintem felreertes lehetett,ezert megprobaltam visszaszerezni.Elsosorban kert egy fenykepet a szemelyimrol vagy valamelyik iratomrol amelyikkel igazolni tudom,hogy en vagyok az!

El kuldtem a szemelyimrol egy fotot,viszont sajnos azt az ertesitest akptam,hogy az email cimemre kuldenek valaszt es ott tajekoztatnak mindenrol.A baj ott kezdodik,hogy en a facebookomat kb 7 eve csinaltam es ahhoz az email cimemhez mar nincs hozzaferesem.

Megtudom valahogy valtoztatni az emailcimem vagy bucsut inthetek a facebookomnak es csinalhatok ujat?



2019. jún. 17. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Valamiért nem fognak letiltani! Ez kamu! Na ki vele, mit csináltál. Esetleg utána segítek...
2019. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

tessek:

Your account was disabled because we determined that you are ineligible to use Facebook


En nem lettem etool az oktol okosabb de hatha te rajossz:))

2019. jún. 17. 21:58
 3/14 anonim válasza:
100%

Többen is panaszkodnak, hogy őket is letiltotta a Facebook és ismerőseket is. Nem te vagy az egyetlen sajnos

Választ a kérdésre nem igazán tudok adni, csak tudd nem vagy egyedül! Esetleg hozz létre másik profilt

2019. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az is baj,hogy kb 7 eve hasznalom a facebookom soha nem volt ehhez hasonlo,viszont az meg nagyob,hogy facebookon keresztul volt az instagram fiokom is letrehozva,igy 2 legyet utottek 1 csapasra
2019. jún. 17. 22:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem reisztráltam soha sehová Facebookkal. Egy központosított, magánkézben levő weboldal, ki tudja, mikor jön valami olyan agymenésük, amitől a regisztrációim fele használhatatlanná válik. Biztosabb az, ha e-maillel regisztrálok mindenhová.

Egyébként nem tudom, mi ez a fene nagy tiltásmánia náluk, 2 napja minden második kérdés erről szól...

2019. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valóban furcsa dolgok történnek. Engem egy évvel ezelőtt tiltott le. Kaptam egy értesítést, hogy igazoljam a személyazonosságom, mert valaki bejelentett aki szerint hamisak az adataim.

Valóban az volt, de annyira nem érdekelt, mert csak arra kellett, ha valami facebookos linket meg kell néha megnyitni, akkor legyen mivel.

Szóval már rég elfelejtettem a dolgot.

Tegnap böngészgetés közben meglepetten tapasztaltan, hogy egy facebookos linkre kattintva be voltam jelentkezve a facebookra. És rendesen működik megint.

2019. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Náciskodtál mi? Vagy szidtad az ellenzéket? Esetleg rasszista kiszólásod volt? Mert most azokat szórta ki a face... Csak úgy simán nem tilt le! Jobbos, szélsőjobbos körökben írogattál?
2019. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Beszarsz,egyiksem!

Rajtam kívűl még 4 haveromat tiltotta le és egyikőnknek sem voltak ilyen posztjai.

2019. jún. 18. 06:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy várható volt, mára megjelentek cikkek is a tömeges letiltásokkal kapcsolatban, noha az okát még nem tudják, válasz még nem érkezett a Facebooktól.
2019. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni linket/linkeket
2019. jún. 18. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!