Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Személyes adatok védelme?

Személyes adatok védelme?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnek odaadnám a laptopom, hogy kitisztítsa, rendbe tegye, de félek hogy kutakodna a neten a facebook fiokomban, az emailek között, stb, stb. Ez ellen tudok tenni valamit vagy ne is adjam oda neki.
2019. jún. 26. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy használod a böngésződ hogy be vagy jelentkezve akkor lépj ki.


Van beállításokban olyan hogy jelszavak törtlése, ha arra rámész mindenhonnan kitörli alias nem tud belépni hacsak nincs belépve.


KApcsolj be kétlépcsős belépést. Én úgy adtam oda ismerősömnek ha kellett, persze előtte a gépről mindenhonnan kiléptem stb.

Egyszer se kaptam értesítőt hogy próbálkozott volna szóval már be se kapcsolom ha odaaadom neki :)

2019. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, ne add oda, vagy ne hagyd ott, legyél mellette.


Ha csak fizikailag kell rendberakni, akkor meg vedd ki a vinyót/ssd-t (ha lehet), és kész.

2019. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!