Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mindegyik apple watch 4 be...

Mindegyik apple watch 4 be van gps ekg plusz hívás lehetőség?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Viszont a híváshoz a "sima" verziónak kapcsolódnia kell az iPhonehoz Bluetooth-on, gyakorlatilag a telefonon történik a hívás indítás/fogadás.

Önállóan hívni/hívást fogadni csak az LTE-s verzió tud, ami eSIM-mel kaocsolódik a szolgáltatóhoz.

2019. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most vettem egy watch 4-est. Rém egyszerű volt beüzemelni. Simán tudok vele hívni, üzenetet küldeni minden különös cécó nélkül. 5 perc volt az egész. Bekapcsoltam, párosítottam az iphone-nal, követtem a telefon utasításait, egy kódott kellett kitalálnom, azt hiszem az Icloud jelszót kérte egyszer, de ebben nem vagyok biztos. Ennyi kellett hozzá, semmit nem kellett külön nyomkodni ahhoz hogy tudjak hívást kezdeményezni és fogadni. Mondjuk nekem előfizetésem van, lehet hogy annak a típusától is függ az automatikus mobilfunkció, és azt hiszem feltöltőkártyával nem lehet használni. Szóval kb csak párosítanom kellett a telefont és a watch-ot.
2019. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!