Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számról érkező hívás...

Rejtett számról érkező hívás blokkolására iPhone esetén tényleg nincs lehetőség?

Figyelt kérdés

Arra a lehetőségre gondolok, amikor a hívó fél elrejti telefonszámtát és a "Nincs hívóazonosító" szöveg jelenik meg a telefonon. Tehát nem idegen számokról van szó, hanem arról, amikor a kijelzőn ez jelenik meg...

Semmi sem segít, valami fórumon írták, hogy a kijelzőn megjelenő névvel hozzanak létre kontaktot, majd rendeljék hozzá a következő telefonszámot: 000-000-0000 és tiltsák le az így létrehozott kontaktot.

Próbáltam úgy is, hogy annyi "0" legyen, amennyi kitesz kompletten egy teljes magyar telefonszámot (0036 kezdettel), de hiába.

Semmi sem segít és számomra hihetetlen, hogy erre nincs megoldás, tehát rejtett számmal bárki zaklatható, akinek e telefonja van...

Tudom ugyan hogy a "ne zavarjanak" móddal megoldható, de sem hangjelzéssel jelzett más üzeneteket, sem normál, de telefonkönyvben nem szereplő hívásokat sem szeretnék elszalasztani azért, mert rejtett számmal szórakozik valaki rendszeresen...

Különféle "ki tudja honnan származó" hívásblokkolókkal sem szeretnék szórakozni, magyar kommenteket nem olvastam ezekkel kapcsolatban, csak olyan alkalmazásra való utalást, mely végülis nálunk nem vált elérhetővé...

Ha valakinek bevált valamilyen alkalmazás, az érdekelne..

Minden fórum csak "konkrét szám blokkolástá" magyarázza el, ami nem segít.

Mókás lenne ha ilyen miatt 20 éve meglevő telszámot kellene cserélni, szánalmas hogy ezt nem voltak képesek megoldani, amit a másik operációs rendszer minden modellje tud - ebben biztos vagyok.

Egyébként nem szoktam soha összehasonlítani a két gyártót és nem is célom, nem a "menőség" motivált, amikor megvettem készülékemet.



2019. márc. 24. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Rejtett számról iPhone-re érkező hívásokat milyen alkalmazással, hogyan lehet blokkolni, ez a kérdés, CSAK ÉS KIZÁRóLAG EZ ÉS NEM MINDENFÉLE MÁS.

KIZÁRÓLAG A FELTETT KÉRDÉSRE KAPHATNÉK ESETLEG VÁLASZT???

2019. márc. 26. 10:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésed tükrében javasolnám valamely mobilarénás ájfónos fórumot, ott azért komolyabb a hozzáértő fórumnépesség.
2019. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!