Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy milyen szerszám kell ehhez? (Több lent)

Figyelt kérdés

[link]


Üdv!Valaki megtudná mondani milyen szerszám kell ehhez és azt is hogy kb hanyas méret? (Lehetőleg pontosan) Próbáltam minél közelebről (hogy a fokusz is jó legyen) képet csinálni.


2019. júl. 19. 00:43
1 2
 1/16 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
imbuszkulcs?
2019. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Meretet is irtam...
2019. júl. 19. 01:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező !


Én ki tudom számolni, hogy hányas kulcs kell a cucchoz.

Neked egyszerűen csak meg kell adnod a következő adatokat.


- A foto eszköz külső lencséjének átmérője col-ban megadva.

- A foto eszköz külső lencséjének rádiusza radiánban megadva

- A foto eszköz lencséjének legközelebbi pontja a csavar fej legközelebbi pontja , mínusz a kulcsnyílás mélységének gyöke, négyzetméterben megadva.

- A csavar fejről visszaverődő környezeti fény 45-50 fokos fényárama Candelában megadva.


Ebből már simán kiszámolom.

2019. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gugu Gabor ***** válasza:
58%
lehet én nem vagyok körültekintő, de mihez is tudok pontosan arányítani a képen?
2019. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Legfőképp tolómérő (subler), azzal meg tudod határozni, milyen méretű imbuszkulcsot használj.

Figyelj, mert lehet metrikus és inches is.

A kép alapján ez a legpontosabb meghatározás.

2019. júl. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező kommentje:


Meretet is irtam...



De egy paraszt vagy. Te kérsz segítséget és még van képed így válaszolni? Talán egy "Köszi, a mérettel is tudnál segíteni?"-t betolhatnál legközelebb. Nem olyan hosszú, hogy nehéz legyen telefonról bepötyögni...

2019. júl. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező nem csak paraszt de agyhalott is.
2019. júl. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

"Meretet is irtam..."

Beszarás...

Hozzá ne nyúlj! Ha így kezded, ennek már nem lesz jó vége.

2019. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Mert a tahó kérdező tönkremenne anyagilag, ha venne egy filléres inbuszkulcs készletet, amiben minden gyakori méret benne van.

A kép alapján ez egy kerékpár féken szorítja a bovdent, azt hiszem tudom milyen méretű a csavar és a kulcs, de ennek az önérzetes baromnak nem fogom elárulni, vegyen csak egy készletet...

2019. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként jellemző ezen az oldalon, ha valaki már tud képet csinálni és képes még feltölteni is, akkor ennyi volt.

Belöki a képet: nesze vaze.

De semmit nem fűz hozzá, hogy mégis, mi látható a képen, vagy néha azt sem lehet érteni, hogy mit is kell nézni a képen? Mi a probléma?

Itt pedig annyi már nem fért bele, hogy ez egy kerékpár vagy mi, pedig nekem is ott figyel a garázsban, de a képről hirtelen nem ugrott be.

2019. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!