Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meg tudnátok mondani mennyit...

Meg tudnátok mondani mennyit ér ez a szerszám?

Figyelt kérdés

A minap kaptam meg amit egy lakatos/esztergás rokonom rámhagyott. Sajnos utána néztem és nagyon nem találtam még egy ilyet.

Edalco Geneve címet viseli, akkori márka.

Valaki esetleg meg tudná mondani mennyit kóstál egy ilyen menetvágó (ha jól tudom).

Előre is köszönöm.


Kép róla:

[link]



2014. jan. 24. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem sokat jelentett neked a rokonod! Kár volt rád hagyni, ha máris az értékét kutatod, eladási szándékkal!
2014. jan. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1:


Miért kellene tárolnia egy rakás vasat?


Ha jól gondolom ezek nem is menetmetszők, hanem gépi metszéshez való befogó adapterek, ezekbe lehet befogatni a menetmetszőket, ha eszterga géppel akarsz menetet vágni!


Ezért ha a rokon nem hagyott rá egy fél műhelyt is gépekkel, akkor nem veszi hasznát!

2014. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy német licites oldalon 110 ezer forintért láttam elkelni, egy ugyan ilyen készletet.
2014. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt kb 5-10 ezerért talán nagy nehezen eltudod majd adni...

Nos mivel ez csak egy befogókészlet ,így csak a tokmányos ér valamit.

Nos ha rendes készlet lenne úgy sok pénzt megérne,de így vágók nélkül ez egy érdekes dolog.Nem hinném hogy lenne valaki akinek pont ez kell ,de remélem szerencséd lesz vele!

2014. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a dolog valami korrekt összegért, ha még meg van keress meg : bek.kft@gmail.com, vagy www.muhelynet.hu
2014. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!