Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy milyen szerszám kell ehhez? (Több lent)

Figyelt kérdés

[link]


Üdv!Valaki megtudná mondani milyen szerszám kell ehhez és azt is hogy kb hanyas méret? (Lehetőleg pontosan) Próbáltam minél közelebről (hogy a fokusz is jó legyen) képet csinálni.


2019. júl. 19. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Írod:

- "azt is hogy kb hanyas méret? (Lehetőleg pontosan)",

majd lejjebb:

- "Meretet is irtam..."

.

Ne parasztozz le senkit, ha rövid időn belül gy ellentmondasz magadnak!

.

'Valami, ami valamekkora, mondjátok meg, milyen szerszám kell hozzá!'

Értelmes...

2019. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező valószínűleg még igencsak fiatal és akkor elnézzük a dolgot. Senki sem születik úgy, hogy ismerje az inbus kulcsot. A viszonyítási arányokról nem is beszélve.

Mondjuk, ha mellé tett volna egy ismert mérettel rendelkező tárgyat, akkor is csak annyi fogalmunk lehetne a méretről, hogy 2-es, vagy 8-as körüli kulcs kell hozzá.

Pontos méretet akkor sem lehetne mondani egy fotó alapján.

2019. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12 koszonom a valaszodat igen 14 eves vagyok. Lenyeg roviden orszaguti kerekparrol lenne szo elmozdult a fek rogzitom es nem a fem feluletet fogja hanem a gumi reszet. De ha kicsit meghuzom akkor megint jo lesz mert elol is ugy van.
2019. júl. 20. 15:07
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincsenek otthon az öregednek csigafúrói véletlenül ?

Ha belepróbálgatod a kör alakú dolgokat és teszem azt az 5-ös csigafúró SZÁRA éppen belemegy, akkor 5-ös inbus kulcs való hozzá.

2019. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14 valaszolo csonka csalad vagyunk anyammal elek es ezert tettem fel ide a kerdest de megnezem hatha jo koszi
2019. júl. 20. 22:54
 16/16 anonim ***** válasza:
A következő lóvédat egy tolómérő és egy menetfésű beszerzésére fordítsd. Ezekre egész életedben szükség lehet.
2019. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!