Akt/glamour fotózás?

Figyelt kérdés

Sok munkàval sikerül lefogynom és most végre jól érzem magam a bőrömben. Ennek örömére szeretnék egy akt/glamour fotózáson résztvenni csak a magam szórakoztatására. Amolyan ajándék magamnak hogy elértem a célomat. :D

Nem szeretnék bele erotikát vinni, csak a női szépséget megmutatni és látni hogy az én testem is lehet szép. A “lényeg” takarva lenne. (Nem tudom melyik fogalom erre a megfelelő, akt vagy glamour? Nem értek hozzá.)


Tudnátok róla írni hogy hogyan zajlik egy ilyen fotózás? Mire kell figyelni hogy szakembereket találjunk ne pedig kóklereket, akik csak meztelen nőket akarnak nézegetni? Milyen ár a reális egy normálisabb fotósnál? Van valami papír, amivel biztosíthatom hogy harmadik fél nem jut hozzá a képeimhez? Mindenféle jótanács érdekelne a témában.


2019. okt. 7. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlet!Én egy már nyugdíjas fényképész vagyok,talán se-githetek pár tanáccsal.Előkészületek:Mivel nyár vége van

ajánlott elmenni szoláriumba,hogy a bőrszin egyenletes le-

gyen.Lehet retusálni,de az pénz,meg munka.Amennyiben eset-

leg bőrhibák vannak érdemes eltüntetni a megfelelő fedőpú-

derral.Lágy sminket használni,a fodrászt négy-öt nappal

előtte megejteni.Ruházat:Különböző fehérnemük,több szin-ben,fazonban.A világosabb szinek jobban erősitenek,mint

a sötétebbek.Kiegészítők:sálak ékszerek.Hol?Nem könnyű,

mert sajnos a szakma nagyon felhigult.Érdemes az interne-

ten először körülnézni,de a stúdió is sokmindent elárul.

Azt fel sem merem tételezni,hogy komoly szakmabeli enge-

dély nélkül felrakja a képeket.Véletlen se rakja fel a

képeket mobilra.Legjobb a pendrive,készitsen biztonsági

másolatot.Ne küldje a képeket interneten.Ha képet akar

készítetni vigye szaklaborba,ahol a legjobbat hozzák ki

és erkölcsi felelősséget vállalnak.Én amikor működtem

először megbeszéltük a koncepciót igazitva a hölgy alka-

tához.Vékony nöknél átlátszó fehér tült használtam,tel-

tebbeknél sötétebbet,selymet,esetleg brokádod.Ezt egy i-

gazi fotósnak tudni kell.Akt vagy glamour? nehéz kérdés.

A glamour csillogást jelent.Árakról nem tudok nyilatkozni.Nem biztos,hogy a drága a legjobb.

Ennyi!Önbizalom! Minden nő szép! Nagyon sok sikert kivánok!

2019. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! :)
2019. okt. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!