Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki valami tipp hogy lehet...

Valaki valami tipp hogy lehet jó fotókat csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan képeket bírok ahol valaki le fényképezz egy jó háttér mellett nem egy selfire gondolok ahol csak a fejem van benne azt nem szeretem . Ott jó csinálni ahová jobban süt a nap vagy inkább kevésbé fényes helyen ?

Meg többnyire most olyan képeket láttam hogy valamire nagyon rá van fókuszálva egy adott dologra és a többi így kicsit el van halványítva körülötte . Meg az szokott nehézséget okozni hogy kép közben milyen pózokat vágjak vagy mit csináljak mert az tudd rontani a képen .


2020. ápr. 20. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok régen nem szerettem magam fotózni de amióta elég sok követőm van instán így valamiért nagyon meg szerettem a dolgot meg nagyon arra törekszek hogy jó legyen egy kép ha nem olyan amit el képzelek fel se rakom de elég nehéz képet csinálni hogy kb 100,200 csinálok aztán abból 1,2 ha jó .
2020. ápr. 20. 12:20
 2/3 anonim válasza:
100%
Én azt csinálnám, hogy megfagyasztok egy nagyobb kört(ebbe csak az arcod lesz benne) befekszek a kádba a jeget az arcom elé teszem és ugye az fent marad a vizen te a jég akatt leszel és az egyik kezeddel mintha próbálnál kijönni és fújsz buborékokat amit végül megszerkesztel
2020. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kb milliónyi videó van erről a témáról, lásd az alábbi linken:

https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+bes..


Az elhomályosítás vagy a készülék fizikai tulajdonságai miatt alakul ki. (tükörreflexessel csinálják) vagy pedig szotveresen oldják meg. Van erre egy nagyon frankó app: Focos

[link]

2020. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!