Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 15ezer HUF kategóriában a HP...

15ezer HUF kategóriában a HP canon tintasugaras nyomtatók szép képet nyomtatnak?

Figyelt kérdés
Tudnak olyat hogy automatikusan meggátolják a tintabeszáradás problémáját?
2020. jún. 20. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek kb kukak, lezeressel lehet szepen nyontatni.
2020. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minimum 5 éve használunk HP Deskjet 1510 tintasugaras nyomtatót, és bár őszintén szólva annyira nem értek hozzájuk, tehát mint átlagfelhasználó nyilvánulok meg: Nekünk nem volt gondunk vele eddig, volt hogy fél évig sem volt használva a tinta, és teljesen normálisan funkcionált. Jelenleg először vettünk utángyártott XXL fekete patront bele, amit az eredeti sima kapacitású áráért lehet kapni, szöveg nyomtatásánál nem vettem észre szembetűnő különbséget, és 2-3x annyit lehet nyomtatni vele.

Összességében 5 éve volt 15.000Ft, azóta 5-6 fekete patron mehetett el, szerintem teljesen jó vétel volt.

2020. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy HP Deskjet 2510-et használok jónéhány éve (6-8), semmi gondom vele, pedig néha hetekig nem használom. Fotópapírra egész jó képet csinál.
2020. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vannak akik pont a lézereset nem ajánlják fotónyomtatáshoz...


Valójában én tökéleteset szeretnék vele nyomtatni...


Ahhoz drágább kell?

2020. jún. 20. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Korábbi tapasztalataim alapján fényképhez a tintasugaras általában jobb.

Ha jól emlékszem, a Lexmarknak van egy lézerese, ami normál papírra elfogadható minőségű képet csinál.

2020. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából semelyik nyomtató nem ajánlott fotónyomtatásra, mert kalibrálás nélkül úgy sem lesz színhelyes a kinyomtatott kép. Ha az ember igénytelen erre, akkor meg tök mindegy, hogy mit vesz, ugyanúgy elégedett lesz egy lézernyomtató produktumával is. Az emberek azért vesznek tintasugaras nyomtatót, mert azzal lehet fotópapírra nyomtatni, ami egyébként szerintem pénzkidobás, mert annyiért be lehet adni egy laborba is a képeket és ott normálisan ki is nyomtatják.


Ha ragaszkodsz a tintasugaras nyomatóhoz, akkor az Epson-t javaslom, abból is a tintatartályosat, két okból: Az Epson piezo kristályos technológiát használ, emiatt sokkal nehezebben szárad be. Másrészt a tartály miatt filléres tétel a nyomtatás és sokáig elég a tinta.

2020. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Azt ki lehet tapasztalni, hogy milyen képszerkesztő-beállítások mellett nyomtat közel színhelyes képet (szerintem)

2020. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!