Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon Eos 2000D vélemények....

Canon Eos 2000D vélemények. Pozitívumok, negatívumok, vélemények. Kinek ajánlott a gép?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
jó gép, szeretni fogod
2020. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2020. okt. 26. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mint hogy a belépő legalja, nem egy nagy tudású gép.


Ha nincs igényed spéci funkciókra, és nem akarsz erre többet áldozni, akkor nyilván meg fog felelni.

2020. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Pozitívumok: APS-C szenzor, olcsó kompatk gépekkel ellentétben valódi rekesz, cserélhető objektív.


negatívumok: Szerintem ezzel egy abszolút kezdőként nem kell foglalkozni, amig nem tudod mit szeretnél. Lehet pl ami valakinek hátrány, neked pedig egyáltalán nem fontos. Nekem pl az elején nem tetszett, hogy lassú a sorozat sebessége, viszont sok gyakorlással megtanultam mikor kell lőni. Így legalább nem szemetelem tele a kártyát és nem kell annyit válogatni.


Kinek ajánlott a gép: Azoknak a teljesen kezdőknek akik mindenképpen tükörreflexes gépet akarnak venni és nem akarnak ennél többet kiadni.

2020. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2020. okt. 27. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Amivel abszolút kezdőként is érdemes foglalkozni a negatívumok közül, az az, hogy nincs benne szenzor öntisztító funkció. Ha óvatlan vagy, pl. poros lakásban, hosszasan cserélsz objektívet, akkor könnyen porfoltjaid lehetnek a képeken. Ezt tapasztalatból írom, anno nem gondoltam ennek a jelentőségére. Ha csak kitobival használod, akkor mindegy, de tartsd mindig rajta.
2020. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Mit érdemes ellene tenni? Gyorsan objektívet cserélni elég?
2020. okt. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!