Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Volt akit hobbi drónozásért...

Volt akit hobbi drónozásért megbüntettek?

Figyelt kérdés

Lakott területen kívül, repülőterektől messze, 20-50 méteres magasságban, természetben, max 1 kilométeres távolságban?


Beazonosíthatnak könnyen?


2020. dec. 1. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem hallottam ilyenről, hogy megbüntettek volna valakit ilyen miatt, max figyelmeztették ismerőseimet. Illetve egy helyen olvastam, hogy a vadász rálőtt a drónra külterületen, vadveszélyeztetési indokkal.
2020. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Engem igen.

Mert reptettem a drónt, de túl ment a hatókörön, és berepült egy boltba.

2020. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem, de az egyik szomszédot igen, mikor ráhívtam a rendőröket, hogy a kamerás drónját a medencénk fölött röpteti.
2020. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elég balfék a szomszédod ha kiderült, hogy ő röptet :D
2020. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most készül az új szabályozás, de arra eddig sem volt és ezután sem lesz kapacitás, hogy kint a határban a drónosokat piszkálják a hatóságok. Amíg nem ártasz senkinek vele, addig békén fognak hagyni.
2020. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!