Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Smena Symbol fényképezőgépbe...

Smena Symbol fényképezőgépbe milyen filmet kell venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fent említett fényképezőgépet, de nem tudom, milyen filmet kell bele vennem és hol tudom beszerezni.
2020. dec. 2. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg attól, akitől vásárlod a gépet.
2020. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, még nem válaszolt, gondoltam itt is rákérdezek.
2020. dec. 2. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Kis keresgélés után úgy látom, sima 35mm-es film kell bele. Neten pár helyen még kapsz, de aranyáron. Hogy hol tudod előhivatni, az más tészta...
2020. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huha ez ennyire problémás? Akkor lehet átgondolom a megvásárlását.. Köszönöm a választ!
2020. dec. 2. 14:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát, úgy látszik, még mindig vannak, akik foglalkoznak ilyennel:

[link]

[link]

2020. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A filmelőhívás az bármilyen filmre vonatkozik? Tehát mindegy, hogy ez 36mm?
2020. dec. 2. 15:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyi Kérdező, digitális fotózásban mennyire vagy jártas? ISO - blende - záridő mond valamit? APS-C, full frame? Képszerkesztővel dolgoztál már? Estére pötyögnék neked egy gyorstalpalót, mielőtt nagyobb hülyeséget művelsz, de nem mindegy, hogy milyen szinten kell magyarázni.


Illetve még kérdés: mi a cél az analóg fotóval? Scan? Papír kép?

2020. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Elnézést, hogy csak most válaszolok. Ezeket mind ismerem, tükörrefis géppel fotózok hobbiból. Képszerkesztőt is használok, régebben próbáltam a Ps-t de a Lightroom jobban bevállt.


Az analóg fotózás más szempontból érdekel mint a digitális. Az utóbbit inkább 'fotózásra' használom, az előbbivel pedig emlékeket szeretnék megörökíteni. Tetszik, hogy az analóg gépekkel csak egy fénykép készül, sokkal nagyobb egy ilyen képnek az eszmei értéke. Papírra szeretném majd előhivatni.


Nagyon amatőr vagyok még ebben a témában, a scan mit is jelent pontosan?


Köszönöm a segítséget.

2020. dec. 21. 16:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem friss a téma már, de én a helyedben olyan filmes gépet vettem volna, amilyenre a digitális géped objektívjei felmennek.
2021. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tudnál ilyet ajánlani esetleg?
2021. jan. 5. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!