Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 60d-s fényképezőgépre...

Canon 60d-s fényképezőgépre vagy bármilyen más cannon gépre rá lehet rakni bármilyen más márkájú objektívet?

Figyelt kérdés
Ugyan itt canon 70-200mm f2.8as objektívet keresek, stabilizátorral

2021. jan. 11. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

1) Adapterrel, és nem feltétlen fog minden funkció működni.

2) Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2021. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Canon gépre, csak a canon bajonettes objektíveket tudod felrakni (ef). Ezeknek a márkája attól még lehet Sigma, Tamron, samyang, Carl zeiss bármi csak arra figyelj hogy a bajonett egyezzen a gépedével. Valóban vannak különböző adapterek, de szeritnem jobban jársz ha olyan obit veszel ami fel megy a gépekre. Úgyy lesz teljes az élmény (autofókusz, blende vezérlés stb.)
2021. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

"Úgyy lesz teljes az élmény (autofókusz, blende vezérlés stb.)"

Már ne is haragudj, de ha az ember egy manuális objektívet akar használni, azzal akkor sem lesz autofókusz és elektronikus blendevezérlés, ha kisebbségi purdék potyognak az égből. Ergo egy adapterrel teljes lesz az élmény.

2021. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez így van, egy manuális objektívnek valóban nincsenek elektronikus funkciói. Jó megfigyelés. De én nem ilyenekről beszéltem. Pontosíthattam volna, de mivel a kérdés leírásában a kérdező írta hogy 70-200as képstabis objektívet keres, mertem arra tippelni hogy adaptáláskor most elsősorban nem manuális bajonettekről beszél. Illetve gondolom, hogy a kérdező is van olyan intelligens, hogy nem vár el bármilyen elektronikus funkciót mondjuk egy 50+ éves m42-es bajonettű objektívtől.
2021. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

"de mivel a kérdés leírásában a kérdező írta hogy 70-200as képstabis objektívet keres, mertem arra tippelni hogy"

A kérdés leírásában a kérdező azt is írta, hogy Canon objektívet keres, amit ugye nem kell adaptálni. ;)

2021. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ne húzzuk egymás idejét, mert ennek nincs értelme.
2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem kell butaságokat válaszolni. :)

Mondjuk a kérdésnek sincs sokkal több értelme, úgyhogy tulajdonképp teljesen mindegy.

2021. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen értelmetlen kötözködés. #2 rendesen megírta.
2021. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Ez így igaz. Köszönöm hogy segítettél emlékeztetni, hogy miért hagytam itt ezt a weboldalt évekkel ezelőtt. Talán vissza se kellett volna térni.
2021. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen ostobaságokkal valóban kár is. Teljesen világos, mit írt #2.
2021. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!