Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyikre állítsam a yi dach...

Melyikre állítsam a yi dach camom?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig azon volt ami be van jelölve. Este nem annyira látszanak a szembe lévő autók rendszámai, nem is este, szűrkületben.


És egy kérdés, 3 hét után ma használtam megen a kamerát és bekapcsolt majd kikapcsolt egész úton, reseteltem itthon, azóta jó. Ez normális?



2021. máj. 5. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
16 gb kártya van benne, de ha olyat látok azonnal félreállok mivel 3 perces ciklusokra lehet állítani ha 2 perc 49-nél kezdődik az esemény es 3 perc 02sec -nél azaz 0:02-nél van vége és mentek akkor csak a 0:02 lesz mentve, megelőzve a törlést ha olyan van én félreállok és mentek teló segítségével.
2021. máj. 5. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván minnél nagyobb a felbontás (----x----) annál több helyre van szüksége, de a minőség is jobb. Ugyanakkor ha az FPS (P) szám nagyobb, akkor is több helyet foglal, ugyanis ez azt jelzi, hogy a kamera másodpercenként hány képből rakja össze a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=uxdpo1w98Fg

2021. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az volt a furi, hogy a 30 fps a 60 fps alatt van és mondom inkább megkérdem. Tehát akkor én itt a legjobbra állítottam a kamerát.
2021. máj. 5. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2021. máj. 5. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen
2021. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!