Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legolcsóbb akciókamer...

Feketeruhasember kérdése:

Melyik a legolcsóbb akciókamera amiben van video stabilizátor?

Figyelt kérdés

A felbontás és az fps sem érdekel annyira elég ha tud minimum egy 720p 60fps-t 1080 30-at. Ami jobban érdekel az a stabilizátor megléte.

Git up 2 kamerát néztem de csak bangoodon találtam külföldről viszont nem szeretnék rendelni. Nagyon köszönöm ha valakinek van ötlete.


2021. aug. 6. 09:01
1 2 3
 1/22 Morzsi007 ***** válasza:

Legjobb stabilizátor egyike a gimbal.


Ha csak 720-at tud, az arra utal, hogy gyenge processzor van benne, biztosan nem tudja a szoftveresen stabilizálni a képet. Egy másik megoldás, hogy utólag stabilizálod szoftveresen, csak ilyenkor a kép körbe lesz vágva a remegéstől függően.

2021. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

gopgo használtan.

a 6-osnak már nagyon jó a stabilizátora

2021. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy nekem olyan kell amiben optikai van, az a legjobb nem?
2021. aug. 6. 09:42
 4/22 A kérdező kommentje:
Valamelyikhez oda van írva hogy EIS meg OIS.
2021. aug. 6. 09:43
 5/22 A kérdező kommentje:
Az a a jobb amelyik OIS? Külön stabilizátort nem szeretnék venni.
2021. aug. 6. 09:43
 6/22 Morzsi007 ***** válasza:
Megkérdezhetem, mire szeretnéd rögzíteni, használni? Az OIS, optikai stabizitátor, itt a lencséket mozgatja egy mechanika, ha jól tudom.
2021. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Leginkább motoron és autóban, valamint folyóban úszás közben.
2021. aug. 6. 10:01
 8/22 A kérdező kommentje:
Szóval nekem a rázkódás az ami a leginkább számít. Ahhoz képest a felbontás mindegy, csak legyen minél olcsóbb, ja és még annyi hogy olyan kéne amihez van távirányítós óra amit motoron a páromnak adhatok így utasként tudja nyomkodni a gombot.
2021. aug. 6. 10:05
 9/22 Morzsi007 ***** válasza:
Motorozáskor, ha sisakon van, ahhoz nem kell különösebben stabilizátor, autóban már neccesebb, bár egyszer használtam a Runcam kamerát, teljesen jól működött, úszást nem tudom.
2021. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sisakra nem akarom tenni mert a kormányra kell ahol folyamatosan tud töltődni is.
2021. aug. 6. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!