Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legolcsóbb akciókamer...

Feketeruhasember kérdése:

Melyik a legolcsóbb akciókamera amiben van video stabilizátor?

Figyelt kérdés

A felbontás és az fps sem érdekel annyira elég ha tud minimum egy 720p 60fps-t 1080 30-at. Ami jobban érdekel az a stabilizátor megléte.

Git up 2 kamerát néztem de csak bangoodon találtam külföldről viszont nem szeretnék rendelni. Nagyon köszönöm ha valakinek van ötlete.


2021. aug. 6. 09:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szóval kell a stabilizáció. Még azt nem tudom milyen az OIS meg az EIS. Milyen minőségbeli különbség van.
2021. aug. 6. 10:12
 12/22 anonim ***** válasza:

EIS - Electronic image stabilization

OIS - Optical image stabilization

Meg van még egy rakás technika, de azokat nem építik akciókamerákba. Sőt az optikait sem láttam még akciókamerában, mert sérülékeny - hiszen a stabilizálást mozgó alkatrészekkel, lencsékkel, motorokkal, mágnesekkel oldják meg. Főleg olcsó kamerában nem fogsz találni ilyent.

Továbbra is azt mondom, hogy egy használt GoPro 6-ossal rendben lennél, annak tök jó a stabilizátora már. Csak a hangja nagyon vacak.


Mennyi az az összeg amit el tudsz költeni erre a projektre?

2021. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ennél azt írják hogy giroszkópos, gondolom akkor az jelenti az optikai képstabit.


[link]



Ennél Már egyértelműen írják hogy OIS van benne:


[link]



Ennél nem találok róla adatot de drágább mint az előző Lamax tehát gondolom akkor csak jobb lehet:


[link]


Maximum 60 ezrem van rá egy centel sem több de jobb lenne 50 körüli áron ha van persze.

2021. aug. 6. 14:18
 14/22 Morzsi007 ***** válasza:
2021. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

az én gopromat egy motoros srác vette meg. Azt mondta, hogy sjcam-je volt, kib..ta a kukába, mert annyira vacak volt :D

Nézz ezekről a termékektől a xoutubepn teszteket és meglátod mit tudnak.

De kezeld a dolgot a helyén! Ennyi pénzért normális képet és stabilizálást nem fogsz kapni!

2021. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tehát minimum gopro 6?
2021. aug. 7. 10:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Na és mi lett végül?
2021. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gopro hero 8 black.
2021. okt. 31. 07:15
 19/22 A kérdező kommentje:

Nyilván a kezdeti árat jócskán túltoltam :)

De ezzel elégedett vagyok viszont ennek is vannak hibái.


-gopro telefonos alkalmazás gagyi. Pl az élőképes kapcsolat egy csomószor lefagy és csak trukkozve lehet működésre bírni. Pedig nem szar a telefonom.


-(ez nem hiba, de nekem hiányosság) : az oldalajtó ha le van csukva akkor értelemszerűen nem lehet tölteni. Ez érthető mert egy akciókamera amit arra terveztek hogy akksiról működjön és ne ázzon el stb. Viszont amikor pl motoron használom a kormányon akkor szeretném közben tölteni mert 60 perc üzemidő kevés.

Erre a célra vannak külön megvásárolható oldalajtók amiken lyuk van az USB csatlakozó felett így kvázi lehet tölteni használat közben.

Tudom hogy így nem vízálló, de annyi eszem lenne hogy mikor melyik ajtót használom és amikor motorral verőfényes napsütésben megyek akkor hadd ne csak 60 percet vehessek fel egyszerre. Tudom lehet hozzá még aksit venni de nekem ez a megoldás szimpatikusabb lenne. Ennyi pénzért elférhetett volna a csomagban egy ilyen kiegészítő. Amiket neten találok pedig nem egyértelmű hogy a gopro 7 eshez vagy a 8 hoz való ajtócskák. Így nem mertem megrendelni.

2021. okt. 31. 07:26
 20/22 anonim ***** válasza:

Igen, megértlek. A Hero8-nál már ugyanamögött az ajtó mögött van az akksi és a csatlakozó. Ilyen szempontból jobb a korábbiak kialakítása, ahol külön ajtó mögött van a csatlakozó és a rögzítő kereten is van luk, így csak leakasztod az ajtót és tudod gond nélkül tölteni.

A 7-eshez való ajtóval nem nagyon tudod összekeverni, mert az teljesen más formájú.


Ezt nyugodtan megveheted, 8-ashoz való:

[link]

2021. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!